فهرست
حضور مدیران پرسپولیس در اتاق ناظران قانونی بود؟
حضور مدیران پرسپولیس در اتاق ناظران قانونی بود؟

حضور مدیران پرسپولیس در اتاق ناظران قانونی بود؟

آی اسپورت - در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، قرار بود روز یکشنبه تیم‌های سپاهان اصفهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم بروند. این بازی در نهایت با نظر ناظر دیدار لغو شد. دلیل عدم برگزاری این دیدار، تاخیر در ورود اعضای تیم سپاهان به ورزشگاه و عدم تمایل آنها برای حضور در میدان بود که باعث ناراحتی پرسپولیسی‌ها و ترک ورزشگاه از سوی آنها شد.

یکی از اتفاقاتی که سپاهانی‌ها روی آن بحث داشتند، حضور مسئولان تیم پرسپولیس در اتاق ناظر این بازی، قبل از آغاز دیدار بود. سپاهانی‌ها مدعی شدند طبق قانون مسئولان پرسپولیس نباید قبل از بازی به اتاق ناظر می‌رفتند و این خلاف قوانین است. آنها در توئیتی به این موضوع از زبان مسعود تابش معترض شدند:

در مورد همین ادعای مدیران سپاهان تماس‌هایی با ۳، ۲ ناظر مشهور فوتبال داشتیم، اما با توجه به حساسیت موضوع و شرایط پرونده که میلیون‌ها هوادار دو تیم منتظر اعلام رای آن هستند، این ناظر‌ها تمایلی به مطرح شدن نام‌شان نداشتند. با این حال، حضور مسئولان یک تیم در اتاق ناظر بازی قبل از شروع یک دیدار طبق مفاد آئین‌نامه، غیرقانونی نیست، اما از نظر اخلاقی هم صورت خوشی ندارد.

این بار و برای دیدار سپاهان و پرسپولیس، از آنجا که مسئولان باشگاه و تیم پرسپولیس برای تعیین تکلیف تیم‌شان باید به یک شکلی اعتراض خود را به رفتار باشگاه سپاهان اعلام می‌کردند، حضورشان در اتاق ناظر منع قانونی نداشته به خصوص که جلال مرادی ناظر بازی هم دقایق زیادی در زمین و روی پیست تارتان حضور داشت و این طور نبود که مدت طولانی در اتاق خود، پذیرای پرسپولیسی‌ها باشد.

۶ ۴  
آی اسپورت
2020-02-26 22:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
...
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸، ۲۳:۰۰
لابد باید اونقدر تو زمین منتظر می موندن تا سپاهانی ها هوس کنن بیان تو زمین
فرهاد
پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸، ۱۰:۱۰
نه دادا طبق قانون 80 دقیقه باید صبر می کردند دیدید از ترس فرار کردند چرا در فینال حذفی 4 ساعت منتظر ماندند؟ اینجا اگر مشکل از هواداران سپاهان بود در فینال حذفی هم مشکل از هواداران پرسپولیس بود
فرهاد
پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸، ۱۰:۱۱
همه چیز برای پرسپولیس قانونی است . کلا قوانین همه برای پرسپولیس است قانون 50-50 قانون سوپر جام بدون بازی . مشکل همینه همه هم می گویند پرسپولیس تیم خاص است و هیچ بی قانونی برای انها مهم نیست
فرهاد
پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸، ۱۰:۰۸
اره بابا لیگگ ایتالیا اول تعطیل شد بعد بدون تماشاگر . چرا بازی 6 امتیازی که تکلیف سرنوشت را عوض می کند بدون تماشاگر بود وجدان داشته باشد اگر همین برنامه برای شما چده شده بود انرا به مهندسی باند اصفهانی ربط نمی دادید؟ شما دو تیم تهرانی بسیار پررو هستید برای یک هند در بازی سپاهان استقلال چه جنجالی به پا شد بعد بی سرو صدا و در سکوت یر ذوب را جلو استقلال بریدند تعصب را بگذار کنار وجدان داشته باشد چرا همیشه قبل بازی سپاهان پرسپولیس اتفاقات بسود پرسپولیس رقم می خورد همه اینها اتفاقی است؟ چرا حکم محرومیت بازیکنان پدیده قبل بازی با پرسپولیس اعلام شد؟ اینها اسمش مهندسی نیست پس چیست؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر