فهرست
طعنه حسن‌زاده؛ در آسیا برای‌‌شان پنالتی نمی‌گیرند
طعنه حسن‌زاده؛ در آسیا برای‌‌شان پنالتی نمی‌گیرند

طعنه حسن‌زاده؛ در آسیا برای‌‌شان پنالتی نمی‌گیرند

آی اسپورت – رضا حسن‌زاده مدافع اسبق استقلال هم در دفاع از استقلال، مقامات فدراسیون و وزارت ورزش را به حمایت از پرسپولیس متهم می‌کند. او در طعنه‌ای عجیب گفته که چون در آسیا برای پرسپولیس پنالتی الکی نمی‌گیرند این تیم از گروهش صعود نمی‌کند. حسن‌زاده در حالی این حرف را زده که پرسپولیس در دو فصل اخیر در آسیا یک بار به فینال رسیده و یک بار به نیمه نهایی. امسال هم در 3 بازی از اشتباه داوری متضرر شد. حسن‌زاده گفته: «چطور است که آقای رفعتی با ۲ چشم می‌گوید اوت بوده، ولی ۲۰ میلیون نفر که می‌شود ۴۰ میلیون چشم، می‌گویند اوت نبوده و کسی هم به حرف‌شان توجه نمی‌کند؟! این اتفاق دقیقاً مثل آن می‌ماند که یک معلم به شاگردش تقلب برساند، ولی وقتی آن دانش‌آموز راهی مدرسه دیگری می‌شود، چون معلم قبلی وجود ندارد، او هم دیگر موفق نمی‌شود. خب دوستان اینجا تا روی زمین می‌افتند برایشان پنالتی می‌گیرند، ولی در آسیا، چون چنین داورانی وجود ندارد در همان مرحله گروهی حذف می‌شوند. داوری این مملکت باید حرفه‌ای شود. به خدا اگر داور بازی استقلال می‌گفت من اشتباه کردم، قضیه جمع می‌شد و همه چیز تمام. همه این حرکات در نهایت به قیمت خالی شدن استادیوم‌ها از ورزشگاه‌ها تمام می‌شود. مثل کشور‌های عربی که کلی ماشین برای هواداران جایزه می‌گذارند، ولی هیچ‌کس نمی‌آید. منظورم صرفاً پرسپولیس هم نیست بلکه کل فوتبال ماست.»

۸ ۲۰  
آی اسپورت
2019-05-14 09:15:00
نظر دهید

۲۰ نظر
امیر
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۹:۴۱
آره ولی شما به عنوان تیم اول گروهتون تو آسیا صعود کردید خدا رو شکر.
Ashkan Blue
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۳۳
بنجل خان بارسا هم حذف شد
هر چیزی یه دلیلی داره
ولی همه چیز یه دلیل نداره
البته درکش سخته می دونم چون از نظر عقلی هنوز کامل نشدین و دنبال کل کل های ابلهانه و کودکانه هستید هنوز
برو مراقب باش دبیرتون ترتیب رو نده!
۹
کاج
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۴۳
تو رو قران استدلال این جوجه کیسه کش رو ببیند. یعنی فقط میاد با ده تا اسم چرت و پرت بگه. خخخ احمق جون اصولا کسی میتونه نسبت به دیگری نقدی داشته باشه که همون نقد به خودش وارد نباشه میدونم درکش برات سخته
Asqar
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۹:۵۲
فساد سیستماتیک لنگی ها معروف هستش
xox
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۰۲
این انقدر اوسکوله نمیفهمه چی بلغور میکنه
خوب تیم خودتم که دور گروهی حذف شد .میفهمی چی میگی
Ashkan Blue
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۲۸
بنجل خان بارسا هم حذف شد
هر چیزی یه دلیلی داره
ولی همه چیز یه دلیل نداره
البته درکش سخته می دونم چون از نظر عقلی هنوز کامل نشدین و دنبال کل کل های ابلهانه و کودکانه هستید هنوز
برو مراقب باش دبیرتون ترتیب رو نده!
۵
دکلبازان
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۲۴
تیمی که تو آسیا موفق نبوده و تو لیگ ایران موفق تر بوده(جام حذفی و رتبه دومی) به تیمی که تو آسیا هم موفق بوده تیکه میندازه.عملا داره میگه تیم ما با فدراسیون نتیجه میگیره.در ضمن تیم الان می‌گم یکی نیاد بگه قهرمان آسیا شدیم.اون تیم چند دهه پیش چه ربطی به تیم منصوریان و شفر داره!
...
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۲۴
حقارت و حسادت و عقده تلنبار شده رو مشاعر کیسه کشا تاثیر عمیقی گذاشته؛ اسطوره شون که 1 ساعت نتونست رو حرفی که زده بایسته اینکه دیگه جای خود داره. انگار کیسه هرسال پای فیناله. حماقت از سرو روی این جماعت میباره . یعنی یه ادم نرمال نباید بین شون باشه؟؟؟؟
مجید10
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۲۶
آخه اوسکول. نیست که تیم شما همه ادوار قهرمان آسیا بوده یا رفته فینال!!!! چشم کورت و باز کن ببین کدوم تیم هم تو آسیا هم تو لیگ بیشتر ضرر کرده.
###
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۲۶
انصافا مثال معلم و شاگردش خوب بود و مستقیم ذهن ادم رو میبره سمت کیسه و دوران مموتی و دوران پسامموتی. تو یه دوره حتی دوپینگ هم بکنید اون معلمه! هیچی نمیگه بعد یهو معلم که عوض میشه شاگرد ..............
رسول
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۲۸
خب کیسه چرا از اسیا حذف شد؟؟؟؟؟ احمق تر و نادون تر از کیسه کش جماعت وجود نداره. پرسپولیس که پارسال به فینال اسیا رسید کودن.
اینا طوری حرف میزنن انگار کیسه تو لیگ و حذفی و اسیا داره برای قهرمانی میجنگه.
بابک66
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۴۷
ببند در مسترا رو مردک، شما که متخصص آسایین چرا هیچ عنی نشدین؟؟؟ داورا وقتی روزبه پشمی رو دقیقه یک اخراج نمیکنن حرفه ای ان، اما پنالتی درست پرسپولیس رو که 80 میلیون چشم میگن درست بود، گرفته میشه غیر حرفه ای؟
2
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۰۲
کیسه که با ناعدالتی از لیگ و حذفی کنار گذاشته شد انشالله تو اسیا که داوری ها عادلانه اس و معلم ها خیلی خوبن قهرمان میشه! جان؟؟؟؟ اون جا هم هیچ عنی نشدن؟ حله
HHEE
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۲۰
کیسه کشا دیگه کاملا روانی شدن. این چند سال اینقدر به ذلت و خاری افتادن که تنها چاره شون آویزون شدن به افتخارات پرسپولیس و زیر سوال بردن افتخاراتشه، این یکی الاغ حتی شعورش نرسیده که پرسپولیس سال پیش رفته فینال آسیا و امروز داره میگه پرسپولیس بدون داوری نمیتونه صعود کنه(اینقدر هم کثافت هست که نمیخواد ببینه این فصل چقدر به ضرر پرسپولیس سوتای سه امتیازی زده شد تو آسیا)
یکی نیست بگه آخه آت و آشغالا اینکه سالی فلان میلیارد خرج میکنید ولی بازم تیم نیستید چه دخلی به پرسپولیس داره که آویزون شدید به ما.
اسمان
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۰۹
اقای حسن زاده مثل اینکه هت تریک قهرمانی وفینال اسیا ونیمه نهایی جام حذفی حسابی سوزنده.اب بریزن همون جا.
ع ع ب
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۱۵
کافیه فقط به عکس گوینده این اراجیف نگاه کنین تا همه چی دستتون بیاد و یه حدسایی در مورد وضعیت روانی و ضریب هوشیش بزنین !!! فقط موندم از تیمارستان چه جوری می تونن مصاحبه کنن !!!
Ashkan Blue
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۲۴
Test
۱
مرتضی سلطان
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۴۳
رضا خر گردن میگم مهدوی کیا بیاد دوباره یه کورس بذاره مث دربی سه هیچ دوباره شلنگ تخته بندازی اوسکل..ما قهرمان میشیم تا تو و همه کیسه سوراخا از عقده بترکین.. خخخخخخخخخ
۹
!!!
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۴۵
بدتر از مصاحبه این کیسه کش که رسما تُف سربالا بود تو صورت خود کیسه کشا، خداوکیلی اون کیسه کش چی میگه راه افتاده میگه بارسا هم حذف شد؟ کلا رد دادن اینا
محمد یوسفی
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۵۱
مردک تو دیگه دهنت را ببند تیم شما از گروه آمده بالا برو کیف کن در ضمن اندازه دهنت صحبت کن مردک بی سواد و پوک مغز
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر