فهرست
آقایی قرارداد ندارد ولی چک 1/5 میلیاردی دارد
آقایی قرارداد ندارد ولی چک 1/5 میلیاردی دارد

آقایی قرارداد ندارد ولی چک 1/5 میلیاردی دارد

آی اسپورت- سعید آقایی، یکی از اصلی ترین گزینه های پرسپولیس و برانکو برای حضور در تیم لیگ هفدهم است. یک مدافع چپ انرژیک که می تواند ابهام های این فصل پرسپولیس در سمت چپ را از بین ببرد و آنها را از انتخاب ربیع خواه بی نیاز کند.

سعید آقایی برای پرسپولیسی شدن، مشکلی بابت پول رضایتنامه ندارد چون بازیکن آزاد محسوب می شود و قراردادش با گسترش فولاد تمام شده است. اما آقایی بابت چک 1/5 میلیاردی ضمانتش، بازیکن گرانی محسوب می شود.

آقایی به طور قانونی در نیم فصل لیگ شانزدهم و با اتمام دوران خدمت سربازی اش باید به گسترش فولاد برمی گشت. اما علاقه او به ادامه حضور در تراکتورسازی باعث شد یک چک ضمانت یک و نیم میلیاردی در وجه گسترش صادر کند تا بتواند همچنان در تراکتورسازی بماند.

هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل جدید گسترش فولاد درباره آقایی می گوید:«سعید آقایی براساس آداب حرفه‌ای، برای جدا شدن از باشگاهی که با آن قرارداد داشت، تعهداتی داده بود که باید آن را تسویه کند. آقایی دارای قرارداد رسمی با باشگاه گسترش فولاد نیست اما دارای تعهدات مالی است. هر باشگاهی که او را بخواهد، باید این تعهدات را مد نظر قرار بدهد. سعید آقایی اگر بخواهد می ‌تواند به گسترش فولاد برگردد و با ما قرارداد امضا کند اما اگر به هر باشگاه دیگری غیر از گسترش فولاد برود، باید تعهدات مالی خود را در اینجا تسویه کند وگرنه می‌توانیم مطابق آیین نامه انضباطی مانع بازی رسمی او در پرسپولیس،‌ سپاهان یا هر باشگاه دیگری شویم. تراکتورسازی نیز از این قاعده مستثنی نیست. لوکا بوناچیچ ابراز تمایل کرده که سعید آقایی در گسترش فولاد بازی کند اما چون قراردادی با او نداریم، نمی ‌توانیم بگوییم که حتما باید به گسترش فولاد برگردد. اگر خودش بخواهد می ‌تواند این کار را انجام دهد. اگر هم آقایی بخواهد در هر تیم دیگری بازی کند، باید چکی که در دست ما دارد را پاس کند. حالا می‌ تواند با هزینه شخصی این چک را پرداخت کند یا توسط باشگاه جدیدش».

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-05-19 19:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۱ نظر
محمد
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۰:۱۶
یک و نیم میلیارد
خخخ
بره همون تراختور بازی کنه
پرسپولیس از این پول های مفت نداره بده
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر