فهرست
روایت متفاوت از تصادف؛ راننده «من» بودم
روایت متفاوت از تصادف؛ راننده «من» بودم

روایت متفاوت از تصادف؛ راننده «من» بودم

آی اسپورت – در گزارش افسر راهنمایی و رانندگی درباره تصادف بامداد دوشنبه مهدی قائدی با خودروی MVM آمده که در این خودرو 4 سرنشین دیگر همراه این بازیکن استقلال حضور داشته‌اند. یکی از این افراد محمدامین حسن پور است که طبق گزارش راهنمایی و رانندگی هنگام بروز حادثه در صندلی عقب حضور داشته است. در این گزارش آمده است که مهدی قائدی راننده اتومبیل بوده است.  اما محمد امین ادعای دیگری کرده است. او به ایسنا گفته: «من قصد صحبت کردن ندارم و در دادگاه صحبت می‌کنم. فقط می‌توانم بگویم که راننده این اتومبیل من بودم و گزارش راهنمایی و رانندگی درباره این سانحه اشتباه است.»

 در چند روز اخیر اخباری مبنی بر کورس گذاشتن یک خودروی پرادو با خودروی MVM مهدی قائدی منتشر شده و عامل اصلی سرنگونی خودروی MVM را برخورد پرادو از پشت به این اتومبیل اعلام کرده‌اند اما حسن‌پور این مساله را هم رد کرده: «چنین چیزی نبوده و هیچ خودروی پرادویی در این ماجرا حضور نداشت. ما با هیچ ماشینی کورس نگذاشتیم.»

او در پایان در پاسخ به این سوال که آیا سرنشینان خودرو  هنگام حادثه حالت عادی داشتند یا نه گفته که همه افراد حالت عادی داشته‌اند.

۷ ۸  
آی اسپورت
2018-02-04 13:52:00
نظر دهید

۸ نظر
هواداردوآتیشه
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۰۸
ماست مالی شروع شد.... برو بریم یاعلی
مرتضی سلطان
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۱۵
برو این دام بر مرغ دگر نه
برو این دام بر خواهر مادرت نه
میخوان خون شاکرو پایمال کنن
بچه جون فکرکنم تازگیا سریال ماه و پلنگو دیدی نه!؟
خون بیگناه میجوشه و دامن همتونو میگیره..
00
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۲۹
فرایند ماستمالیزیشن شروع شد ولی بدونین هیچ ادم عاقلی باور نمیکنه و فقط به درد کری خوانی های سخیف کیسه کشا میخوره. شرم کنید
مجید10
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۴۷
حداقل اینو یاد گرفتیم که هر چیزی که سفت و سخت تر تکذیب میشه دقیقاٌ خود واقعیته !
AVA-86
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۱۲
این موضع گیری جدا دیگه اخرشه حالا از بحث راننده بگذریم طرف زده زیر گزارش پلیس میگه نه سرعتمون زیاد بود نه کورس گذاشتیم. اگه هیچ کدوم اینا نبود هیچ ماشینی هم نزده بهشون دقیقا چجوری یه نفر مرده دو سه نفرم زخمی شدن؟ نکنه شهاب سنگ خورده به ماشین قائدی و دوستانش!
میثم
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۴۲
کار سوپرمن بوده :|
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر