فهرست
دیاباته بیشتر ضرر دارد یا مرتضی تبریزی؟
دیاباته بیشتر ضرر دارد یا مرتضی تبریزی؟

دیاباته بیشتر ضرر دارد یا مرتضی تبریزی؟

آی اسپورت - گویا پرونده‌های متعدد و پرخطر پرسپولیس و استقلال، وزارت ورزش را به صرافت آزمودن یک راه حل کهنه انداخته است؛ اینکه تا اطلاع ثانوی جذب بازیکن و مربی خارجی برای این دو باشگاه ممنوع شود. قبلا از این مدل کارها و سیاست‌ها زیاد داشته‌ایم و حالا هم انگار راهی غیر از پاک کردن صورت مساله به ذهن دوستان خطور نمی‌کند.

صد البته دل ما هم از دست بنجل‌های وارداتی و سود هنگفت و غیراخلاقی دلال‌های آنان خون است، اما آیا واقعا راهی بهتر از طرح ممنوعیت برای سامان‌دهی این فضا وجود ندارد؟ یعنی همه خارجی‌ها بد و ناکارآمد هستند؟ برانکو بد بود؟ کالدرون و استراماچونی بد بودند؟ تیام بد بود؟ رادوشوویچ و بشار رسن بد هستند؟ همین الان همه در ایران نمی‌گویند شیخ دیاباته هر چه پول گرفته حلالش باشد؟ اصلا یک سوال؛ انتقال شیخ حتی با دلار 15 هزار تومانی ضرر داشت یا جذب بازیکنی همچون مرتضی تبریزی که آن همه پول صرف رضایتنامه و دستمزدش شد؟ پس ایرانی بد هم زیاد داریم؛ با اینها چه می‌کنید؟

اینقدر لقمه را دور سر نگردانید. راه حل همه این داستان‌ها فقط خصوصی‌سازی واقعی است. شما باشگاه‌ها را خصوصی کنید ببینیم وقتی خرج خرید بازیکن مستقیما از جیب مالک باشد، باز به این راحتی خارجی بنجل می‌خرد و سبیل دلال را چرب می‌کند یا نه!

۴    
آی اسپورت
2020-04-02 01:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر