فهرست
گل‌محمدی: بیشتر بازی‌ها در آبادان مساوی می‌شود
گل‌محمدی: بیشتر بازی‌ها در آبادان مساوی می‌شود

گل‌محمدی: بیشتر بازی‌ها در آبادان مساوی می‌شود

آی اسپورت – یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به این نکته اذعان کرد که حق تیمش در مصاف با صنعت نفت آبادان بیش از یک امتیاز نبوده است.

یحیی گل‌محمدی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: خیلی خوشحالیم در این شهر خوب، زیبا و خاطره‌انگیز هستیم. جا دارد از شهدای دفاع مقدس یاد کنیم. ان‌شاءالله روح همه آنها شاد باشد. بازی در مجموع خیلی جذاب نبود و با توجه به باد ورزشگاه و شرایط بد چمن بازی خیلی پرموقعیتی را شاهد نبودیم. در این بازی‌ها باید از ضربات ایستگاهی و اشتباهات حریف استفاده کنید. دو تیم تمرکز خوبی داشتند و اشتباهاتی نبود و از آن طرف هم ضربات ایستگاهی خوبی داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم. در مجموع بازی هیجان‌انگیز و پر موقعیتی را شاهد نبودیم و فکر می‌کنم یک امتیاز حق دو تیم بود.

وی افزود: در این شرایط خیلی مهم است که اشتباه نکنید. دروازه‌بان و دفاع‌های ما امروز روز خوبی را پشت سر گذاشتند و از آن طرف باید از تک موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم که  این این اتفاق نیفتاد و بازی مساوی شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دلایل توقف تیمش پس از شش پیروزی متوالی، توضیح داد: صنعت نفت تیم باکیفیتی است و مربی خوب و بازیکنان تکنیکی خوبی دارد. احساسم این بود که بازی جذابی را شاهد باشیم، ولی شرایط نامناسب زمین و بادی که در ورزشگاه می‌وزید، خیلی تأثیرگذار بود. با این شرایط فکر می‌کنم اکثر بازی‌ها اینجا مساوی تمام شود و بازی هم بی‌کیفیت می‌شود.

 

     
آی اسپورت
2021-03-06 17:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر