فهرست
ذوب ۲-۰ الوصل؛ صعود زودهنگام
ذوب ۲-۰ الوصل؛ صعود زودهنگام

ذوب ۲-۰ الوصل؛ صعود زودهنگام

آی اسپورت – ذوب آهن با دو گل زودهنگام الوصل را در فولادشهر هم شکست داد و با ده امتیاز صدرنشینی خود را در گروهش تثبیت کرد. شاگردان منصوریان از دو بازی بعدی خود فقط یک امتیاز برای صعود می خواهند.

هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا، سه شنبه ۰۳/۰۲/۹۸، ساعت ۲۰:۰۰، ورزشگاه یادگار امام تبریز

داور: هیونگ جین هو       

ذوب آهن ایران:

رشید مظاهری، محمدنژاد مهدی، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی فر، محمدرضا حسینی، علیرضا چراغعلی، ارسلان مطهری و کریستین اوساگوانا

سرمربی: علیرضا منصوریان

الوصل امارات:

حمید عبداله،فارس خلیل(۲۴ حمد البلوشی)، وحید اسماعیل، عبداله جاسم، سالم العزیزی، هذاع سالم، علی سالمین، رونالدو مندز، کایو، علی صالح و حسن طاهر

سرمربی: ریج کمپ

کارت زرد:

کریستین اوساگوانا(۱۱)، حمید بوحمدان (۹)، ارسلان مطهری(۳۸) از ذوب آهن ایران

شرح گل ها:

ذوب آهن ایران ۱-۰ الوصل امارات (دقیقه ۲، علیرضا چراغعلی): ذوبی ها خیلی زود توانستند برتری خود را بر حریف دیکته کنند و با باز کردن دروازه این تیم صعود خود را در دقیقه دوم عملی کنند. حمله سریع بازیکنان ذوب آهن با پاس در عرض هوشمندانه مطهری و ضربه دیدنی چراغعلی که بدون تعلل ضربه سنگین خود را وارد دروازه حریف کرد، اولین گل را برای ذوبی ها به دنبال داشت.

ذوب آهن ۲-۰ الوصل امارات (دقیقه ۱۵، ارسلان مطهری): باز هم در همان دقایق ابتدایی سبزپوشان توانستند به دروازه حریف خود برسند. ارسال دیدنی ملکی در این دقیقه در محوطه شش قدم به ارسلان مطهری رسید و مهاجم ذوبی ها پس از پرواز فوق العاده خود روی سر مدافعان الوصل با ضربه سری دیدنی دروازه حریف را برای دومین بار باز کند.

دقایق حساس:

دقیقه ۷ – ذوبی ها پس از باز کردن دروازه حریف باز هم دست از حملات خود بر نداشتند و در این دقیقه مطهری ضربه محکم خود را روانه دروازه الوصل کرد اما این توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۹ – حرکت حسینی درون محوطه الوصلی ها چیزی نمانده بود تا فرصت خوبی برای ذوبی ها به وجود بیاورد اما این توپ نیز از  سوی مدافعان حریف دور شد.

دقیقه ۲۲ – باز هم میزبان به دنبال باز کردن دروازه حریف بود اما این بار هم مطهری نتوانست از موقعیت خوب خود استفاده کند.

دقیقه ۲۳ – ارسال دیدنی حدادی فر در موقعیت خوبی به حسینی رسید اما مدافعان اماراتی مانع از باز شدن دروازه الوصل شدند.

دقیقه ۳۲ – ارسال زیبای حسینی در موقعیت فوق العاده ای روی سر آساگوانا آمد و او نیز ضربه سر را به سوی دروازه حریف زد اما واکنش دیدنی عبداله، گلر الوصل توپ را از روی خط دروازه مانع از باز شدن دروازه حریف اماراتی شد.

دقیقه ۴۵ – ارسال دیدنی حدادی فر باز هم در موقعیت خوبی به اوساگوانا رسید ولی باز هم این دروازه بان حریف بود که توانست از پس موقعیت خوب حریف بربیاید.

دقیقه ۶۷ – عبداله، دروازه بان تیم الوصل در این دقیقه از بازی موفق شد با دبل سیو استثنایی دو فرصت فوق العاده را از روی خط دروازه دفع کرد.

۱ ۳  
آی اسپورت
2019-04-23 22:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
وحید
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۵۶
حاجی اونقد چرندیات در مورد یادگار امام نوشتین برا ذوبم یادگار مینویسین.این نویسنده هارو از کجا میاری چرتپولیس اسپورت؟
رضا
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۴۷
ذوب آهن هنوز صعود نکرده. هنوزم امکان داره هم امتیاز با الزورا بشه و حذف بشه.
سیامک
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۲:۳۵
ذوب آهن تنها تیم ایرانی که بی کمک ابرو باد و مه و خورشید و فلک تو آسیا درخشید . معلومه سرخابی ها نرسید بهشون که ببرند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر