فهرست
ترافیک شدید بازی‌های پرسپولیس/ ۲۱ روز و ۵ بازی
ترافیک شدید بازی‌های پرسپولیس/ ۲۱ روز و ۵ بازی

ترافیک شدید بازی‌های پرسپولیس/ ۲۱ روز و ۵ بازی

آی اسپورت - پس از روزهای آغازین فصل که پرسپولیسی‌ها هر هفته یک بار در میادین حاضر می‌شدند با رسیدن به اواسط نیم‌فصل نخست به طور منظم هفته‌ای دو بار به میدان می‌روند. حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان سبب شده شاگردان برانکو طی یکی دو هفته اخیر فشار زیادی را تجربه کنند و این فشار نیز طی یک ماه آتی ادامه خواهد داشت.

ترافیک فصل پرسپولیسی‌ها از اوایل شهریور آغاز شده. پرسپولیسی‌ها روز اول شهریور در آبادان میهمان صنعت‌نفت بودند و سپس برای بازی با الدحیل در روز ششم همان ماه راهی دوحه شدند. پس از آن لیگ تعطیل و فشار بازی‌های پرسپولیس پس از اردوی شهریور ماه تیم‌ملی دوچندان شد. به این دلیل که پرسپولیسی‌ها ابتدا ۲۱ شهریور در تهران به مصاف نساجی رفتند و ۲۶ همین ماه در تهران میزبان الدحیل بودند. روز یکشنبه هم تیم برانکو میزبان سپیدرود بود و ۵ مهر باید با استقلال در دربی تهران بازی کند. طبق برنامه، پرسپولیس ۱۰ مهر هم در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان در دوحه به دیدار السد خواهد رفت.

۵ بازی پشت سر هم و بدون استراحت پرسپولیس در ۲۱ روز به معنای هر ۴ روز یک بازی است. آنهم در حالی که پرسپولیس با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی‌اش بازیکنان محدودی در لیست نفرات خود دارد. البته ترافیک بازی‌های پرسپولیس محدود به همین مقطع نخواهد بود و قرمزها بلافاصله پس از اردوی تیم‌ملی در مهر ماه، ابتدا ۲۷ مهر با پیکان و سپس اول آبان با السد در تهران بازی خواهند کرد. بازی پرسپولیس و سایپا در هفته دهم لیگ هم در حال حاضر برای سوم آبان برنامه‌ریزی شده که احتمالا با تعویق یکی دو روزه برگزار خواهد شد.

در صورت رسیدن به فینال لیگ قهرمانان، پرسپولیس ۱۲ و ۱۹ آبان هم به میدان خواهد رفت و این در حالی است که طبق برنامه ۱۳ آبان باید یازدهمین بازی لیگ برتری خود را مقابل ذوب‌آهن برگزار کند. صعود پرسپولیس به فینال آبانِ قرمزها را هم به شدت فشرده خواهد کرد و این در حالی است که پرسپولیسی‌ها یک بازی معوقه جام حذفی هم دارند و مشخص نیست چه زمانی به مصاف حریف دسته اولی خود، نود ارومیه، خواهند رفت.

ایران ورزشی

۷ ۴  
آی اسپورت
2018-09-24 20:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
عمر خری بین هستم
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۴۲
به امید نابودی لنگ کثیف و مافیایی با اون طرفداران احمق و بی فرهنگش!
۲ ۲
بغداد بونجاح هستم
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷، ۰۳:۳۷
سلام آشناترین ✋
پرسپولیس رگ و ریشه داره و مردمی
اگه‌قرار تیمی از بین بره اونی نابود میشه که با نطفه ناپاک تیمسار خسروانی بنا شده!
۲
بغداد بونجااااااح
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۴۰
ای جان پسرم خوشحالم که بازم فرهنگ بالات رو نشون دادی
۲
خوزه
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷، ۰۱:۳۹
به امید خفه خون گرفتن تو و امثال تو وطن فروش.دکمتو بزن که خیلی دیگه تهوع آورشدی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر