فهرست
گزینه‌های لیگ‌برتری رحمتی پس از جدایی: 3+1
گزینه‌های لیگ‌برتری رحمتی پس از جدایی: 3+1

گزینه‌های لیگ‌برتری رحمتی پس از جدایی: 3+1

آی اسپورت- اگر تا دیروز بازیکنانی مانند سروش رفیعی و بختیار رحمانی و پورقاز ستاره‌های فصل نقل و انتقالات بودند. اگر ماندن یا رفتن محمد انصاری یا این که سروش رفیعی به کدام تیم می‌رود سوال‌های حیاتی برای هواداران بودند حالا نقل و انتقالات سوژه مهم‌تری پیدا کرده. یک ستاره پرحاشیه و پرخبر. مهدی رحمتی. بعداز این که نام این دروازه‌بان در لیست فروش باشگاه قرار گرفت حالا سوال مهم این است که او به کدام تیم خواهد رفت؟ این سوال جواب‌های زیادی ندارد. چون تیم‌های زیادی نیستند که دروازه‌بان می‌خواهند و البته رحمتی هم برای رفتن به آن تمایل دارد.

اولین پیشنهادی که از یکی، دو روز گذشته هم شنیده می‌شود نفت تهران است. هر بازیکنی که بی‌تیم مانده و جایی برای رفتن ندارد همیشه گذرش به تیم دایی می‌افتد. قضیه رحمتی اما فرق می‌کند. دایی خودش پیش‌قدم شده تا این دروازه‌بان به نفت بیاید. البته اشتباهات رحمتی در خروج‌هایش مساله‌ای است که می‌گویند کمی دایی را دچار شک کرده. اما در حال حاضر اولین و بهترین و محتمل‌ترین گزینه همکاری دایی و رحمتی است. مربی‌ای که اولین بار رحمتی را شماره یک تیم ملی کرد حالا شاید همکاری مجددی با دروازه‌بان محبوبش داشته باشد.

گزینه دوم شاید سپاهان باشد. ویسی بعد از این که توانسته به ترکیب اصلی تیمش دست پیدا کند و تا حدود زیادی از بحران خارج شود حالا فقط یک مشکل دارد درون دروازه. سپاهان هم همیشه تیم دوم رحمتی بوده. در ابتدای فصل گفته می‌شد که رحمتی می‌خواهد حاج‌صفی را به استقلال بیاورد. انتقالی که انجام نشد اما شاید حالا برعکس شود و حاج‌صفی بتواند رحمتی را به اصفهان بیاورد. البته اگر ویسی و مسئولان باشگاه او را بخواهند.

سایپا به دنبال دروازه‌بان است. امروز خبر رسید که آنها با سوشا مکانی به توافق رسیدند. البته این خبر مربوط به زمانی بود که رحمتی در لیست فروش قرار نگرفته بود. فرکی در بازی مقابل استقلال در کنفرانس مطبوعاتی تا جایی که می‌توانست از عملکرد رحمتی تعریف کرد و او را ستاره بی‌چون و چرای تیمش دانست. مطمئنا فرکی بدش نمی‌آیدکه این ستاره بی‌چون و چرا به تیمش بیاید اما این که رحمتی حاضر است راهی تیم چهاردهم جدول شود یا نه بزرگترین علامت سوال در این نقل و انتقال است.

بی‌شک اگر دو گزینه اول رحمتی به سرانجام نرسد او شاید مجبور شود به تیم چهاردهم جدول یا تیم دیگری مثل ماشین‌سازی و فرهاد کاظمی یا هر گزینه‌ای که داشته باشد فکر کند. البته در کنار همه گزینه‌ها، گزینه پادرمیان و ریش‌سفیدی و نامه عذرخواهی و بخشش رو هم نباید از یاد برد. این موارد همیشه در فوتبال ایران نقش ویژه‌ای داشته‌اند و بعید نیست که این بار هم ایفای نقش کرده و بالاتر از بقیه گزینه‌ها قرار بگیرند.

۵ ۳  
آی اسپورت
2016-12-27 17:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
---
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۱۱
اصلی ترین گزینه رو فراموش کردید! تراکتورسازی...!
۴ ۱
رضا
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۰۳:۵۲
رحمتی بزرگترین دشمن استقلاله ...کسی که باند درست کرده و همه مربیهای استقلال رو تهدید می کنه و برای همشون توطئه چیده ، از امیر قلعه نوعی تا پرویز مظلومی و منصوریان ..یکی باید پیدا بشه تا بالاخره بتونه این غده سرطانی رو از استقلال جدا کنه و امیدوارم منصوریان بتونه این کا رو بکنه ... اگه منصوریان بتونه با رحمتی برخورد کنه امثال بختیار که پشت گرم به رحمتی بودن حساب کار دتشون میاد !! بخش بزرگی از حال و روز فعلی استقلال به خیانتها و چوب لای چرخ گذاشتنها و باند بازیهای رحمتی بر می گرده و حالا باید یکی پیدا بشه تا بتونه این آدم حقیر رو سر جاش بشونه ..
سالار
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۰۳:۱۸
متاسفانه تو فوتبال ایران بازیکن سالاری کمر تیما رو شکونده. اگه الانم فوتبال ملیمون موفقه واسه کاریه که کیروش انجام داد و قید همچین آدم آماتور و لوسی رو زد. آدمی که واسه مانور قدرت خداحافظی کنه و بعد با غلط کردم و گریه بخواد برگرده. رحمتی مدتیه اوفتاده تو ژست بزرگ تیم و این حرفا و وهم برش داشته. آخه آدم یه نگاه بندازه تو این 5-4سال با چند نفر دشمنی و کینه ورزی کرده. کیروش،قلعه،مظلومی،نکونام،طالب لو، حنیف و....... این نشون میده که این آقا نه تعادل شخصیتی داره نه مشاورای درس حسابی که راهنماییش کنن. برو به سلامت. استقلال از هر چی اسمه بزرگتره.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر