فهرست
دنیل استوریج : شایسته کسب یک تساوی بودیم
دنیل استوریج : شایسته کسب یک تساوی بودیم

دنیل استوریج : شایسته کسب یک تساوی بودیم

آی اسپورت - دنیل استوریج مهاجم لیورپول پس از بازی گفت که تیمش این شکست را هضم خواهد کرد و تلاش می کند تا در دیدار آینده خود پیروز شود.

او گفت: \" با دید مثبتی به این شکست نگاه خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم تا از آن درس بگیریم. فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و همچون یک تیم بازی کردیم. فرصت های زیادی را بر روی دروازه حریف خلق کردیم اما در نهایت شکست خوردیم. به هرحال این فوتبال است و باید با آن کنار آمد. درست است که ما بازی را واگذار کردیم، اما عملکرد خوبی داشتیم و تیم دست و پا بسته ای نبودیم.\"

مهاجم تیم فوتبال لیورپول اضافه کرد:\" بدون شک از این شکست احساس ناکامی و سرخوردگی می کنیم چرا که حداقل شایسته کسب یک امتیاز بودیم اما گاهی اوقات فوتبال روی بد خود را به شما نشان می دهد و به آنچه که شایسته اش هستی نمی‌رسی. تمام آنچه که الان می توانیم انجام دهیم این است که با این شکست کنار آییم و تلاش کنیم تا در بازیهای بعدی جبران کنیم.\"

استوریج درباره دیدار حساس تیمش برابر اروگوئه گفت:\" بازی بزرگی خواهد بود. این از آن بازی‌هایی است که یک بازیکن بی‌تاب آن است و برایش زندگی می‌کند. باید در این دیدار هر آنچه را که در توان داریم رو کنیم. ما با انگیزه بالایی پای به این دیدار خواهیم نهاد و تنها به پیروزی در آن فکر می‌کنیم.\"


     
آی اسپورت
2014-06-15 13:58:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر