فهرست
گزارش روز : مردم اسپانیا ناامید از صعود تیم کشورشان
گزارش روز : مردم اسپانیا ناامید از صعود تیم کشورشان

گزارش روز : مردم اسپانیا ناامید از صعود تیم کشورشان

آی اسپورت - تیم فوتبال اسپانیا در عین ناباوری در بازی اول خود در جام جهانی برزیل با نتیجه عجیب 5-1 از هلند شکست خورد. بطوریکه جامعه ورزش دوست این کشور هنوز در شوک این نتیجه به سر می برند.

وبسایت روزنامه AS پس از این شکست در یک نظرسنجی از فوتبالدوستان خواسته بود تا در مورد صعود یا عدم صعود تیم ملی اسپانیا به مرحله بعد نظر بدهند.

نتیجه جالب توجه بود. از 25000 نفری که در این نظرسنجی شرکت کرده بودند تنها 39 درصد یعنی معادل 10000 نفر یه صعود لاروخا امیدوار بودند و نزدیک به 61 درصد هیچ امیدی به شاگردان دل بوسکه برای صعود از این گروه ندارند.

این در حالی است که هنوز دو بازی دیگر باقی مانده و اسپانیا همین چهارشنبه باید مقابل شیلی به میدان برود. دیداری که در صورت پیروزی ماتادورها ؛ امیدها بار دیگر برای این تیم زنده خواهد شد.

اما نمایش مردان دل بوسکه در مقابل هلند به اندازه ای ضعیف بود که غالب مردم این کشور از دوباره برخاستن تیم کشورشان و کسب نتیجه مطلوب مقابل شیلی ناامید هستند.

بازی بعدی این تیم بطور حتم حساس ترین بازی اسپانیا در 4 سال اخیز خواهد بود. حتی یک نتیجه مساوی ممکن است به حذف این تیم در روز آخر منجر شود.

حذف تیمی که شانس سوم قهرمانی جهان پیش از شروع جام جهانی محسوب می شد.

     
آی اسپورت
2014-06-15 14:33:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر