فهرست
حامی جدید کریمی: مرد محبوب تکواندو
حامی جدید کریمی: مرد محبوب تکواندو

حامی جدید کریمی: مرد محبوب تکواندو

آی اسپورت – از جدیدترین حامی علی کریمی رونمایی شد. او کسی نیست جز رضا مهماندوست سرمربی سابق تیم ملی تکواندوی کشورمان که در حال حاضر سرمربی تیم ملی تکواندوی آذربایجان است. او در بخشی از مصاحبه طولانی اش با خبرگزاری تسنیم، برای علی کریمی حسابی مایه گذاشته و کلی از او تعریف کرده. مهماندوست گفته:" کریمی نگو و بگو ماه. ماه بودن او نیز به خاطر جگری است که دارد. خیلی‌ها در ورزش حضور دارند، اما باید دید جگر کریمی را دارند؟ نباید نان را به نرخ روز خورد. آیا وقتی کسی مانند کریمی مقابل فساد می‌ایستد باید او را بکوبیم یا بگویم این جوان جگر دارد؟ من عاشق کریمی هستم نه فقط به خاطر فوتبالش، بلکه به خاطر دل و جرأتش. یادم نمی‌رود زمانی که به من ظلم و ستم شد یکی از کسانی که مقابل این کار ایستاد و اعتراض کرد، کریمی بود. من کریمی را دوست دارم، نه به خاطر اینکه از من حمایت کرد، بلکه به خاطر اینکه آزاده است و هر جا ظلم و ستمی ببیند قیام می‌کند."

توضیح آی اسپورت: نمی دانیم آن قسمت از صحبتهای مهماندوست که درباره ایستادن کریمی مقابل فساد است را به انتقادات جادوگر از کی روش  ربط دهیم یا خوشبینانه به ماجرا نگاه کنیم و بگوییم منظور سرمربی سابق تیم ملی تکواندو انتقاد کریمی از سیاستهای نادرست فدراسیون فوتبال بوده.

۸۴ ۸  
آی اسپورت
2018-03-17 08:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
علی
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۴۳
شما هرجور دوست دارید حساب کنید. فعلا در برابر فاجعه سیرالئون مهر خفقان بر قلمهاتون زدید که مبادا به تریج قبای آقا بربخوره. راستی، توصیه میکنم از الان تا پایان اون بازی شرم آور، مرتب تیتر همشهری ورزشی امروز رو با صدای بلند خطاب به خودتون بخونید.
**
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۲۲
تو هم بخاطر پول زدی بیرون.خوبه که حامیان کریمی به کیروش گیر میدن که پول میگیره.این مهماندوست هم بخاطر دلار زد زیر تیم ملی ایران و چند بازیکن رو هم هوایی کرد.جالبه اکشن هاش بعد از برد روبروی تکواندو کارهای ایرانی دیدن داره .خودش رو از خوشحالی با ما تحت میکوبونه زمین.ما هم وطنی مثل تو نمیخواهیم.
۴
فرداد
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۱۴
الان این توضیحتون برا چی بود آی اسپورت جان؟ دقیقا میخواستی چی بگی؟
حمید
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۵۹
اینجا آی اسپورته از این چیزا زیاد می بینی.
۲
علی زارع
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۲۰
توضیح دادن که یه وقت فکر نکنیم آی اسپورت هم جیگر داره.
۱
مصی
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۰۳
مگه حرف بدی زدم ای اسپورت چاپ نمیکنی الان چه دلیلی وجود داره شما روی خبر پانوشت بزنی مهماندوست نظرشو خیلی واضح اعلام کرده اگه لازم بود واسه حرفاش توضیح بده خودش انجام میداد
۱
**
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۰۷
به مصی
اون مهماندوست هم مثل تو یه وطن فروش و پولکی هست.
۲
داود
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۲۴
مهماندوست بهترین مربی تکواندو در جهانه یه طورایی آقای خاص این ورزشه&& توی ایران هیچکس قدر این مربی رو نمیدونه&& باعث سرافرازی نام ایرانه این مربی زحمتکش و دوست داشتنی&&امیدوارم هر کجا باشه سلامت باشه و از صمیم قلب برای ایشون آرزوی موفقیت دارم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر