فهرست
دیه گو کاستا : باید از این شکست درس بگیریم / شک ندارم که صعود می کنیم
دیه گو کاستا : باید از این شکست درس بگیریم / شک ندارم که صعود می کنیم

دیه گو کاستا : باید از این شکست درس بگیریم / شک ندارم که صعود می کنیم

آی اسپورت - دیه گو کاستا در اولین بازی خود برای اسپانیا در جام جهانی یک پنالتی گرفت و البته نتوانست مانع از شکست سنگین تیمش مقابل هلند شود.

او امروز در یک نشست خبری چنین گفت : \"هیچکس از شکست خوردن خوشش نمی آید. به خصوص که این شکست با خوردن گل های زیاد حاصل شود. اما مردم باید بدانند که ما تسلیم نمی شویم چرا که هنوز موقعیت صعود داریم. باید از این شکست درس بگیریم و این امر می تواند به ما کمک کند تا دیگر شاهد چنین مصیبتی نباشیم.\"

کاستا در مورد شرایط اسپانیا برای صعود از این گروه عنوان داشت : \"موقعیت صعود داریم.در زندگی همیشه باید امیدوار بود. ما باید تا لحظه آخر تلاش کنیم و از فرصت های اندک خودمان نهایت استفاده را ببریم \"

ستاره برزیلی تیم اسپانیا در مورد باز با شیلی گفت : \" این بازی مرگ و زندگی برای ماست . باید شیلی را شسکت دهیم تا همچنان برای زنده ماندن در رقابت ها شانس داشته باشیم \"

در انتها کاستا در مورد شرایط خودش اضافه کرد : \" از اینکه اولین جام جهانی خودم را تجربه می کنم بسیار خوشحالم. درست است که اوضاع در اولین بازی من به خوبی پیش نرفت ؛ اما گاهی در میان بدترین اتفاقات باید به چیزهای خوب هم فکر کرد.

مردم اسپانیا می دانند که من هر چه در توان دارم را برای موفقیت لاروخا در زمین می گذارم . اگر باهم متحد باشیم شک ندارم که می توانیم دو بازی آینده را پیروز شویم \"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-15 15:29:50
نظر دهید

۱ نظر
علی رضا (United Kingdom)
يكشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۸
صداتو ببر وطن فروش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر