فهرست
معنای دو انتصاب؛ خداحافظی خوردبین با نیمکت
معنای دو انتصاب؛ خداحافظی خوردبین با نیمکت

معنای دو انتصاب؛ خداحافظی خوردبین با نیمکت

آی ‌اسپورت – ساعتی پیش سایت باشگاه پرسپولیس خبر از دو انتصاب جدید در این باشگاه داد. محمود خوردبین که سرپرست تیم بود به عنوان قائم مقام حمیدرضا گرشاسبی انتخاب شده و افشین پیروانی در پی انتخاب محمود خوردبین به عنوان قائم مقام ورزشی باشگاه پرسپولیس، به عنوان مدیر تیم فوتبال باشگاه انتخاب شده.

این دو انتصاب احتمالا اتفاقات مهمی را در پرسپولیس رقم می‌زند. به نظر می‌رسد قرار است دیگر محمود خوردبین به عنوان سرپرست روی نیمکت ننشیند و در آینده‌ای نزدیک افشین پیروانی جای او را روی نیمکت پرسپولیس بنشیند. چون «مدیر تیم» اجازه دارد روی نیمکت بنشیند و این عنوانی است که حالا در اختیار پیروانی است.

اینکه چرا این اتفاق افتاده خیلی هم غیر منتظره نیست. طبق شنیده‌ها مدتی است که مدیران باشگاه از عملکرد خوردبین در پست سرپرستی راضی نیستند. گفته می‌شود او به علت سن و سال بالایش دیگر نمی‌تواند آنچنان که انتظار می‌رود امور تیم را پیگیری کند. همچنین او از خیلی از حواشی تیم و اتفاقاتی که در داخل باشگاه می‌افتد بی‌خبر می‌ماند و همین باعث افزایش تنش در باشگاه شده است.

به همین دلیل در باشگاه به این نتیجه رسیده‌اند که از یک نیروی جوان‌تر و باانگیزه‌تر استفاده کنند. گزینه اصلی هم افشین پیروانی بوده که مدتی هم در تیم ملی در همین پست فعالیت کرده است. پیروانی امروز شنبه همراه با سرپرست باشگاه پرسپولیس در محل تمرین حاضر و به کادر فنی و سرخپوشان معرفی شد.

۹۰ ۲  
آی اسپورت
2017-12-23 13:37:00
نظر دهید

۲ نظر
ساشا
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۴۵
از یک هنر این قلم های مزدبگیر خوشم میاد چون خیلی استعداد دارند در پیدا کردن چیز های ماورایی برای حمله به پرسپولیس"طبق شنیده‌ها مدتی است که مدیران باشگاه از عملکرد خوردبین در پست سرپرستی راضی نیستند. گفته می‌شود او به علت سن و سال بالایش دیگر نمی‌تواند آنچنان که انتظار می‌رود امور تیم را پیگیری کند. همچنین او از خیلی از حواشی تیم و اتفاقاتی که در داخل باشگاه می‌افتد بی‌خبر می‌ماند و همین باعث افزایش تنش در باشگاه شده است." خوب منگول اگه ازش راضی نبودن که مینداختنش بیرون نه یه رتبه تو باشگاه بالاتر بره!!!!!!!!!!!!!!!
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۳
نه خوردبین نه بازیکن ها خبر نداشتن. اخراج محترمانه بوده. بخاطر گند کاری شب قبل بازی الهلال. ببند بابا جان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر