فهرست
سیریگو : کمی استرس داشتم ولی همه چیز خوب پیش رفت
سیریگو : کمی استرس داشتم ولی همه چیز خوب پیش رفت

سیریگو : کمی استرس داشتم ولی همه چیز خوب پیش رفت

آی اسپورت - سالواتوره سیریگو که با مصدومیت نابهنگام جی جی بوفون این فرصت را پیدا کرد تا در ترکیب اصلی ایتالیا در مقابل انگلستان قرار بگیرد علی رغم دریافت یک گل به خوبی توانست جای خالی بوفون را پر کند.

دروازه بان پی اس جی که با 19 بازی رکورددار کلین شیت در 5 لیگ برتر اروپاست در انتهای بازی چنین گفت : \"در بازی مقابل انگلیس آرامش خاصی داشتم . می‌دانستم که بازی خواهم کرد. فقط کمی استرس داشتم. همه منتظر دیدن نمایش من در بازی اول ایتالیا بودند.

ولی خیلی زود به کمک هم‌تیمی‌هایم بر اضطرابی که داشتم غلبه کردم . پر کردن جای جی‌جی بوفون وظیفه سنگینی بود که بر عهده داشتم.\"

دروازه‌بان پاری‌سن‌ژرمن با اشاره به پیروزی 3 بر یک کاستاریکا مقابل اروگوئه اظهار داشت:\" پیش از شروع جام جهانی گفته بودم باید بازی‌های کاستاریکا را نگاه کنیم چون کسی از آنها صحبت نمی‌کند.

آنها چندین بازیکن خوب در ترکیبشان دارند که در لیگ قهرمانان اروپا سابقه بازی کردن دارند. بازیکنان کاستاریکا همچنین به بازی در این شرایط آب‌ و هوایی عادت دارند.\"

سیریگو در پایان اظهار داشت:\" اگر در بازی بعدی باز هم به تشخیص پراندلی در ترکیب قرار بگیرم آماده بازی هستم. امیدوارم بوفون هم به شرایط ایده‌آل بازگردد. او دروازه‌بان بزرگی است و با صحبت‌هایی که پیش از شروع بازی انجام داد این موضوع را به اثبات رساند.\"

     
آی اسپورت
2014-06-15 16:54:30
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر