فهرست
حمایت فدراسیون از کی‌روش؛ تاریخ قضاوت می‌کند
حمایت فدراسیون از کی‌روش؛ تاریخ قضاوت می‌کند

حمایت فدراسیون از کی‌روش؛ تاریخ قضاوت می‌کند

آی اسپورت - سایت فدراسیون فوتبال بیانیه‌ای درباره کارلوس کی‌روش منتشر کرد. این بیانیه بعد از حرف و حدیث‌های زیادی که پیرامون قرارداد کی‌روش و مبلغ آن ایجاد شد صادر شده است. در این اطلاعیه آمده است: «تيم ملى طی دو ماه آینده در بزرگترین رویداد فوتبال آسيا حضور خواهد یافت و به دلیل حضور پرقدرت در جام جهانی و نتایجی که در این مسابقات کسب شده انتظارات و توقعات همه اهالی فوتبال به اوج رسیده و فدراسیون فوتبال نیز على رغم تنگناهاى موجود سعى دارد تا با برنامه‌ریزی مدون حضوری قدرتمند در این مسابقات داشته باشد، لذا همه ارکان فدراسیون اعم از رئیس و اعضای هیات رئیسه فدراسیون حمایت همه‌جانبه خود را از تیم ملی، سرمربی و اعضای کادر فنی جهت حضور در جام ملت‌هاي آسيا اعلام داشته‌اند. از طرفى طی روزهای گذشته برخی افراد با اعلام اخبار و اطلاعات نادرست درباره تیم ملی و سرمربی آن در حال ایجاد فضایی نامناسب برای تیم ملي بوده و رقم قرارداد دریافتی سرمربی تیم ملی را به صورت غير واقعى اعلام داشته که به هیچ عنوان مورد تاييد نيست.

پر واضح است که با حضور کارلوس کی‌روش، فدراسیون فوتبال دو حضور پیاپی را در جام جهانی تجربه کرده که در تاریخ فوتبال ایران بی‌سابقه و عملکرد تیم ملی در این مسابقات تحسین همه اهالی فوتبال در سطح داخل و خارج كشور، سطح بين‌المللى، مردم فوتبال‌دوست و مسئولین را به دنبال داشته است. همچنین حضور در مسابقات جام جهانى عايدات مالى بسیار بیشتر از رقم قرارداد را به فوتبال کشور افزوده است. لذا فدراسیون فوتبال مجددا حمایت خود را از برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی به منظور حضوری پرقدرت همانند جام جهانی اعلام مي‌‎دارد. بی‌شک، تاريخ درباره عملكرد كارلوس كى‌روش در تيم ملى ايران قضاوت خواهد كرد.»

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-10-21 15:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
....
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۲۹
الانه که طرفدارای اسمون جل برانکو که دلشون به دو تا برد شانسی اونهم روبروی باشگاه قطری و نه عربستانی بوده بیان و فحاشی کنن.
۲
nima bagheri
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۱۰
بی‌شک، تاريخ درباره عملكرد كارلوس كى‌روش در تيم ملى ايران قضاوت خواهد كرد
زنده باد کی روش کبیر
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر