فهرست
حقوق ماهانه آناستازی: 80 میلیون تومان
حقوق ماهانه آناستازی: 80 میلیون تومان

حقوق ماهانه آناستازی: 80 میلیون تومان

آی اسپورت -  انتخاب سرمربی تیم ملی این روزها بحث اصلی محافل والیبالی هاست.در حالی آناستازی جدی ترین گزینه برای نشستن روی نیمکت تیم ملی والیبال است که گفته می شود دستمزد بالایی می خواهد و کمی بستن قرارداد با این مربی سخت است. از قرار معلوم آناستازی حدود ماهی 20 هزار یورو برای فدراسیون ایران خرج خواهد داشت که تقریبا می شود حدود ماهی 80 میلیون تومان باید دید در چنین شرایطی دو طرف با هم به توافق خواهند رسید یا خیر.
امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی نیز در خصوص مبلغ قرارداد مربیان تراز اول دنیا گفت: نرخ مربیان والیبال دنیا مشخص است و قطعا فدراسیون هم به پرداخت حقوق این مربیان توجه می‌کند. مربیانی مانند آناستازی در حال حاضر بین 15 تا 20 هزار یورو در ماه حقوق می‌گیرند و در صورت بستن قرارداد چانه‌زنی‌هایی صورت می‌گیرد تا فدراسیون بتواند تخفیفی را برای خودش لحاظ کند.
او درباره مذاکره با مربیان نیز گفت:آناستازی و استویچف هم در حال حاضر از فدراسیون وقت خواستند تا بتوانند جواب دهند. استویچف حدود 10 روز دیگر نظر نهایی خودش را اعلام می‌کند و به احتمال زیاد هم مسئولین فدراسیون یک ملاقات حضوری با آناستازی برای انجام صحبت‌هایی نهایی خواهند داشت.
 

 

کاپ

۱    
آی اسپورت
2016-12-04 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر