فهرست
سود قلعه‌ از محرومیت آبی/ شهباز تراکتوری می‌شود
سود قلعه‌ از محرومیت آبی/ شهباز تراکتوری می‌شود

سود قلعه‌ از محرومیت آبی/ شهباز تراکتوری می‌شود

آی اسپورت – با محرومیت استقلال از حضور در نقل و انتقالات نیم‌فصل، این تیم نمی‌تواند بازیکن جدیدی به فهرست خود اضافه کند. این اتفاق درست در روزی افتاد که سجاد شهباززاده هم رضایتنامه‌اش را از آلانیا اسپور گرفته و یک قدم دیگر به استقلال نزدیک شده بود. اما با محرومیت استقلال، شهباززاده باید به گزینه‌های دیگری که دارد فکر و از میان آنها یکی را انتخاب کند.

گفته می‌شود پرسپولیس علیرغم تمام تکذیب‌ها، همچنان به جذب سجاد علاقمند است اما با توجه به اینکه شهباززاده بازیکن مورد علاقه قلعه‌نویی است، باید مقصد نهایی او را تراکتورسازی دانست. ضمن اینکه در پرسپولیس با وجود مهدی طارمی، جایی در ترکیب اصلی برای شهباززاده نیست اما او می‌تواند در تراکتورسازی جای فرزاد حاتمی را بگیرد و تبدیل به یکی از مردان ثابت تیم قلعه‌نویی شود. امروز سرمربی تراکتورسازی هم در مصاحبه‌ای اعلام کرد که با مهاجم موردنظر خود مذاکره کرده و به توافقاتی هم رسیده که به نظر می‌رسد نام این مهاجم سجاد شهباززاده باشد.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-01-24 18:16:00
نظر دهید

۱ نظر
التماس تفکر
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۵۸
کاش قله نوعی دست از فیکس بازی دادن حاتمی برداره. حالا که سروش رفته تیم در گردش توپ یه مقدار به مشکل خورده و عملا با وجود حاتمی تو میدون هر توپی بهش میرسه احتمال 90% تحویل حریف میده. خودمون مهدی شریفی رو داریم بازیش هزار بار می ارزه به این شهباز زاده ولی قلعه بهش دوتا بازی پشت سر هم میدون نمیده.

کاش به جا این شهباززاده و نمیدونم هاشم و یه همچین بازیکنایی پول رو جمع میکردن یه ستاره واقعی برا وسط زمینمون میگرفتن. همین جباروف نمیدونم بازیش افت کرده یا نه ولی اگه همون بازیکنی باشه که به یاد دارم میتونه درد زیادی از تراکتور رو دوا کنه.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر