فهرست

اوسوالدو آردیلس: مسی هم تیمی های بهتری از مارادونای 86 دارد

آی اسپورت- اسوالدو آردیلس، ملی پوش سابق آرژانتینی معتقد است که لیونل مسی در رقابت های جام جهانی، فشار زیادی از سوی هموطنانش احساس خواهد کرد اما در تیم بهتری نسبت به تیمی که با مارادونا، قهرمان جام جهانی 1986 برخوردار است.

تیم ملی آرژانتین با کاپیتانی مارادونا، توانست قهرمان جام جهانی 1986 شود. آنها در فینال 3-2 آلمان را شکست دادند و کاپیتان آلبی سلسته توپ طلای بهترین بازیکن را به دست آورد.  

آردیلس معتقد است مقایسه مسی و مارادونا، فشار زیادی روی شماره 10 فعلی این تیم وارد می کند اما تاکید کرد که مقایسه تیم فعلی آرژانتین با تیم سال 1986 کار چندان درستی نیست.

او به تاینز آو ایندیا گفت:\" انتظارات زیادی از مسی وجود دارد. همه در مورد این صحبت می کنند که چطور مارادونا قهرمان جام جهانی 1986 شد و انتظار دارند مسی همان کار را انجام بدهد. اما مسی تیم بهتری از مارادونای 1986 دراختیار دارد. او خوش شانس است که در کنار ستاره هایی مانند دی ماریا و سرخیو آگوئرو بازی می کند.

همه بازیکنان بزرگ دنیای فوتبال مانند کریس رونالدو، ارین روبن و رابین فن پرسی، زیر فشار زیادی بازی می کنند. علی رغم این فشار، آنها باید کار خودشان را انجام بدهند.\"

     
آی اسپورت
2014-06-15 19:24:47
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر