فهرست
ادامه جو امنیتی در تیم ملی نیجریه؛ حضور خبرنگاران فقط 15 دقیقه
ادامه جو امنیتی در تیم ملی نیجریه؛ حضور خبرنگاران فقط 15 دقیقه

ادامه جو امنیتی در تیم ملی نیجریه؛ حضور خبرنگاران فقط 15 دقیقه

آی اسپورت- تمرینات تیم ملی نیجریه همچنان در جوی رازآلود و مخفی دنبال می شود تا پیش از دیدار مقابل ایران، کوچکترین اطلاعاتی از این تیم به بیرون رز پیدا نکند.

بازیکنان و کادر فنی نیجریه روز گذشته ساعت 4:30 دقیقه بعد از ظهر به کوریتیبا رسیدند و در مرکز تمرینی شان در Janguito Malucelli Ecoestádio به تمرین پرداختند.

هدف استفن کشی، سرمربی نیجریه، این است که از درز هرگونه خبری در مورد شرایط تیمش پیش از دیدار مقابل ایران خودداری کند و به همین دلیل، بار دیگر رسانه ها تنها در 15 دقیقه ابتدایی اجازه پیدا کردند تا تمرینات را از نزدیک تماشا کنند.

بعد از آن و زمانی که بازیکنان شروع به دویدن در زمین کردند، روزنامه نگاران از محل تمرین به خارج هدایت شدند. در مدت کوتاهی که رسانه ها در محل تمرین نیجریه حضور داشتند، روحیه بازیکنان این تیم بسیار خوب به نظر می رسید و دائما در حال شوخی و خنده بودند.

این جو امنیتی در اطراف هتل محل اقامت نیجریه هم وجود دارد و به جز چند هواداری که توانستند برای گرفتن عکس یادگاری خود را به بازیکنان مورد علاقه شان برسانند، خبر خاصی از این تیم به رسانه ها درز پیدا نکرده است. هوادارانی هم که در خارج هتل تجمع کرده اند، بیش از همه نام ستاره هایی مانند ویکتور موزس و جان اوبی میکل را فریاد می زنند.

دیدار تیم های نیجریه و ایران، فردا شب در آره نا دا بایشادا برگزار می شود.

     
آی اسپورت
2014-06-15 20:03:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر