فهرست
سوال از احمدی‌نژاد؛ عزل را هم تکذیب می‌کنید؟
سوال از احمدی‌نژاد؛ عزل را هم تکذیب می‌کنید؟

سوال از احمدی‌نژاد؛ عزل را هم تکذیب می‌کنید؟

آی اسپورت – مصاحبه روز گذشته تسنیم با محمد رویانیان با واکنش‌هایی از سوی افراد مختلف مواجه شد و در یکی از این موارد رسانه رسمی رئیس دولت‌های نهم و دهم، اظهارات مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس را تکذیب کرد.

محمد رویانیان در واکنش به این موضوع خطاب به رئیس دولت‌های نهم و دهم گفت: «هرگز نمی‌خواستم علیه شما حرفی بزنم یا کاری کنم، چون درست یا غلط در دولت شما کار کردم و همکار بودیم. آنچه در این مصاحبه بیان کردم خاطره‌ای بیش نبود. هرچند دامنه تکذیب از سوی شما به وسعت کره زمین و حتی به آسمان‌ها هم رسیده و دامنه تأیید شما صرفاً مربوط به آقایان «م» و «ب» است. لازم می‌دانم عرض کنم که آیا عزل منوچهر متکی وزیر خود را تکذیب می‌کنید؟ آیا عزل اینجانب را هنگامی که در روسیه بودم و انتصاب آقای کاتوزیان به عنوان مدیرعاملی پرسپولیس را تکذیب می‌کنید؟»

رویانیان در ادامه پرسید: «آیا درخواست از پیشکسوتان و امضای 17 نفر از آنها برای واگذاری باشگاه پرسپولیس به پیشکسوتان در ازای کناره‌گیری اینجانب را تکذیب می‌کنید؟ باید به استحضار برسانم که وقت قانونی و حتی وقت اضافه بازی امثال من و شما تمام شده است و هرگونه تلاش بعد از اتمام بازی برای گل زدن آن هم به دروازه خودی هیچ امتیازی ندارد، بلکه موجب نیشخند دیگران می‌شود. نمی‌شود هرگز خاطره‌ها چه تلخ و چه شیرین را محو کرد.»

 

تسینم

۵ ۳  
آی اسپورت
2018-11-20 13:23:00
نظر دهید

۳ نظر
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۴۸
نیگاه کنید بیشرفا چه بلاهایی که سر پرسپولیس نیاوردن. هنوزم دارن اینکارا رو میکنن. فقط شانسی که آوردیم سوپر برانکو سرمربیمونه وگرنه معلوم نبود چه بلایی سر تیم اومده بود تا حالا.
تا وقتی کیسه حکومتی داره طبق نطفه‌ش از دولت و مال مردم ارتزاق میکنه داستان همینه. تنها راه نجات خصوصی سازی که اونم بدبختیمون چون کیسه یدونه خریدارم نداره ما رو هم نمیفروشن!!
...
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۵۱
این فقط یه بخشی از بلاهاییه که دولت و بعضا دولت ها به سر پرسپولیس اوردن به خدا اگه برانکو سرمربی پرسپولیس نبود همین دولت هم پرسپولیس رو نابود میکرد ولی خدا جای حق نشسته
۹
w
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۴۸
s
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر