فهرست

فابرگاس: آرسنال من را نخواست چون اوزیل را داشت

آی اسپورت- سسک فابرگاسف خرید جدید چلسی، اعلام کرد آرسنالی ها به این دلیل تمایلی به خرید او نداشتند که در پست او، از گزینه های زیادی برخوردار هستند.

فابرگاس در سال 2011 از آرسنال به بارسا پیوست اما در قرارداد او بندی وجود داشت که براساس آن، توپچی ها می توانستند اولین پیشنهاد را برای خرید او بدهند.

اما علی رغم تمایل فابرگاس برای بازگشت به امیریتس، حضور مسوت اوزیل، مانع از پیوستن او به توپچی ها شد.

فابرگاس به خبرنگاران گفت:\" به دلیل بندی که در قراردادم بود، آرسنال گزینه اول من محسوب می شد اما وقتی با ونگر صحبت کردم، متوجه شدم که پست من در این تیم پر است.

من پیشنهادهای خوبی از سایر باشگاه ها داشتم اما من می خواستم به لیگ برتر برگردم. به همین دلیل با مورینیو صحبت کردم و او همان چیزی را گفت که من می خواستم بشنوم. او من را متقاعد کرد و من از این اتفاق بسیار خوشحالم.\"

اسپانیا در اولین دیدارش در جام جهانی با نتیجه 5-1 مغلوب هلند شد اما فابرگاس معتقد است که تیمش می تواند در دیدارهای بعدی نتایج بهتری کسب کند.

\" ما یک تیم ملی هستیم و می دانیم که چطور باید بازی کنیم. ما می توانیم به شیوه های مختلف به پیروزی برسیم. منظورم این نیست که باید شیوه بازی مان را تغییر بدهیم اما باید در حملات قوی تر باشیم.\"

     
آی اسپورت
2014-06-15 21:58:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر