فهرست

۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۸

معروف خوب و عالی اما واقعا تا کی باید تیم ملی والیبال ایران متکی به سعید معروف باشد؟پس چه زمانی قراره جایگزینی برای معروف به دنیای والیبال معرفی بشه؟
آی اسپورت
2017-06-16 20:58:17
نظر دهید
۱۳ نظر
مسعود
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۱۸
این فرق داره با اینکه حرف وقت میبازیم یه عده گیر بدند به معروف و موسوی
۵
نگار انسان
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۵۰
چه ربطی داره؟ بله هنوزم هم کماکان میگم باید بازنشسته شن چون که حضورشون باعث میشه بسیاری از جوانان با استعداد و آینده دار والیبال پیشرفت نکنن و جایگاهی کسب نکنن .. ما استعدادهای جوون رو قطره چکانی به جامعه ی والیبال معرفی میکنیم .. این خوب نیست صرف خوب بودن بازیکنان جوون رو نیمکت نشین کنیم .. پِچ در آمریکا رو چه کسی تا سال قبل میشناخت؟اما دیشب به تنهایی کلی امتیاز برای ایران گرفت و هیچ کس توان مقابله باهاش رو نداشت .. حتی محمد موسوی معروف و باسابقه ..
مسعود
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۱
خانم انسان پاسور و سرعتی زن با استعداد فعلا نداریم
سال افزون ۲۸ سالشه!!
مسعود غلامی۲۷ ساله است
این جوان گرایی نیست
بازیکنهای امید و جوانان هم درگیر مسابقات بودند و نمیشد ازشون استفاده کرد
لذا چیزی که اطلاع دارید ساکت باشید
اگه بازیکن با استعداد داشته باشیم مثل معنوی نژاد قطعا استفاده میشه
۵
مهدی
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۲۱
خانوم انسان، تفاوت معروف با نزدیکترین جایگزینش که سال افزون باشه خیلی زیاده و شما به یه بازی نگاه نکنید، ای کاش کادر فنی حداقل 3/4 تا بازی از این پاسور به طور کامل استفاده میکرد اون موقع تفاوت رو احساس میکردید. تا وقتی که معروف بهتر باشه باید بازی کنه، این رو منطق میگه، البته باید تو تورنمنتهایی مثل این که خیلی مهم نیست جایگزین سعید معروف بازی کنه که تجربش بیشتر شه ولی در حالت عادی انتخاب بازیکنها باید بر اساس کیفیتشون باشه
۲
نگار انسان
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۳۲
آقا مهدی اما در والیبال ایران این فرصت داده نمیشه متاسفانه در تورنمت های نه چندان مهم به بازیکنان جوون تر!
۱
نگار انسان
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۴۸
رونوشت به آقای مسعود : بنده هر چیزی که مایل باشم در اینجا مینویسم :) علاقه ای ندارید دنبال نکنید و کامنت نذارید :) با سپاس و تشکر فراوان ;)
در ضمن در پایان بگم که کماکان هنوز هم معتقدم سعید معروف باید بازنشسته شه ;)
P71
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۴۷
ایشون فک کرده اسپیشیال من والیباله! بسه بابا! بهترین افتخار اینا یه قهرمانی آسیاس! چنان اشباع شدن هرکی ندونه فک میکنه چار تا قهرمانی جهان و المپیک دارن! دوره اتون گذشته بابا
آرش666666
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۲۶
من چون اطلاعات والیبالی کافی ندارم نمیتونم موافق باشم یا مخالف ولی در کل نظرم اینه تو ایران زود سرمایه ها یی که سالها براشون زحمت کشیده شده نابود میکنند یه زمانی همین روزنامه ها عابدزاده رو تحت فشار گذاشته بودن برا کناره گیری از تیم ملی وپرسپولیس درحالیکه عابدزاده بعد از اون فشارها تا چندسال بعد هم درپرسپولیس بود و خوش درخشید وچندقهرمانی واسه پرسپولیس آورد .از این اسامی تو فوتبال زیادن مثل پیوس باقری مهدوی کیا . درکل هرکسی کاپیتان تیم ملی میشد فشار روی اون چهره زیاد میشد و سریع باید طبق نظر روزنامه نگارها خداحافظی میکرد بدون اینکه منطق درستی پشت این نظرات باشه وهمه هم فقط حرف از جوونگرایی میزدن درحالیکه بعد از رفتن این بازیکنها کمتر جانشین شایسته ای برای اونها داشتیم.
۲
حسام
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۳۱
پاسورهای والیبال عمدتا تا آستانه 40 سالگی بازی می‌کنن با این حساب از عمر حرفه‌ای معروف سالهای زیادی باقی مونده ما نمونه‌اش رو در والیبال خودمون هم داشتیم زوهای که معروف هنوز به این کیفیت نرسیده بود بهترین سالهای بازی امیر حسینی رو با استدلال شما ازش گرفتن. ضمن این که تازه معروف واقعا یه استثناء به حساب می‌آد. وقتی نفر دوم شما فرهاد سال افزون است و تمام سحبت از جایگزینی خیلی ساده انگارانه به نظر می‌رسه. سال افزون بیش از ده سال که معرفی شده و بعد از او ما تقریبا هیچ پاسور استانداردی نداریم. یه نگاه به لیگ بندازین همه پاسورهای خارجی‌ان. جایگاه این مطالبه شما لیگ والیبال است نه تیم ملی. باید به پاسورهای وطنی اعتماد کرد تا شاید نتیجه بده.
۲
حسام
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۳۵
پاسورهای والیبال عمدتا تا آستانه 40 سالگی بازی می‌کنن با این حساب از عمر حرفه‌ای معروف سالهای زیادی باقی مونده ما نمونه‌اش رو در والیبال خودمون هم داشتیم روزهایی که معروف هنوز به این کیفیت نرسیده بود بهترین سالهای بازی امیر حسینی رو با استدلال شما ازش گرفتن. ضمن این که تازه معروف واقعا یه استثناء به حساب می‌آد. وقتی نفر دوم شما فرهاد سال افزون است صحبت از جایگزینی خیلی ساده انگارانه به نظر می‌رسه. سال افزون بیش از ده سالِ که معرفی شده و بعد از او ما تقریبا هیچ پاسور استانداردی نداریم. یه نگاه به لیگ بندازین همه پاسورها خارجی‌ان. جایگاه این مطالبه شما لیگ والیبال است نه تیم ملی. باید به پاسورهای وطنی اعتماد کرد تا شاید نتیجه بده.
۱
جاوید
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۳
الان چرا همه از معروف میگن؟!!!! یه فاحشه مغزی روحی اینجا بود از معروف شر گفته بود سایت سعید معروف شسته بودتش گذاشته بود رو رخت.
۱
من
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۲۷
شما مي تونيد هر عقيده اي داشته باشيد
ولي نمي تونيد هر عقيده اي رو بيان كنيد
مخصوصا وقتي كه اون عقيده بدون هيچ پشتوانه اي باشه
صرفا مثل بچه ها و از رو ي احساس حرف زدن دليل نمي شه

مي خواين رونالدو از تيم ملي پرتغال بره؟

بهش ايميل بزنيد
و ايده ي فوق العاده تون رو براش شرح بدين

بگين كه از نظر شما وقت باز نشسته شدنش هست
بايد جوان ها بيان تيم ملي

در حق رونالدو اين لطف رو بكنيد
به كمك شما نياز داره
۴
کیسه ی فرش شده
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۴:۲۲
وقتی که تو دنیا برای مسی و رونالدو جایگزین پیدا شد تو ایران هم برای معروف جایگزین پیدا میشه. حقیقت اینه که سعید معروف سطحی کاملا فراتر از دیگر بازیکنان والیبال داره و بعیده که به این زودی ها جایگزینی برایش پیدا بشه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر