فهرست
فرانسه 3 - 0 هندوراس: برد راحت خروس ها
فرانسه 3 - 0 هندوراس: برد راحت خروس ها

فرانسه 3 - 0 هندوراس: برد راحت خروس ها

آی اسپورت - دومین دیدار گروه E مسابقات با برتری 3 -0 فرانسه در مقابل هندوراس به پایان رسید. بازی در شرایطی آغاز شد که دشامپ به نوعی فرانسوی ها و دوستداران این تیم را سورپرایز کرد.

در حالی که خیلی ها منتظر حضور ژیرود در ترکیب بودند ؛ او ترجیح داد تا بازیکن جوان و ریزنقش رئال سوسیه داد یعنی آنتوان گریزمان را در ترکیب ابتدایی قرار دهد و اتفاقا او یکی از بهترین بازیکنان زمین نیز بود.

بازی با برتری فرانسه آغاز شد و این تیم روی حرکات والبوئنا و گریزمان از راست و چپ و نیز بازی خلاقانه پوگبا در میانه زمین بازی را در دست گرفت .

حملات فرانسوی ها تا دقیقه 44 بازی ثمری نداشت و البته آبی ها بسیار بدشانس بودند که دو ضربه ماتوئیدی و گریزمان به تیر دروازه برخورد کرد و تبدیل به گل نشد.

در دقیقه 44 بود که فرانسه صاحب ضربه پنالتی شد. پالاسیوس روی پوگبا خطا کرد و داور بلافاصله نقطه پنالتی را نشان داد. در صحنه پنالتی بازیکن هندوراس از بازی اخراج شد تا تیره روزی های این تیم ادامه داشته باشد.

بنزما پنالتی را به راحتی به گل تبدیل کرد. در نیمه دوم فرانسه خیلی زود و روی ضربه بنزما که با دخالت دروازه بان وارد دروازه شد به گل دوم خود دست یافت . در این صحنه از تکنولوژی دوربین روی خط برای تایید گل استفاده شد.

حملات فرانسه روی دروازه هندوراس 10 نفره ادامه داشت . دشامپ در این نیمه پوگبا و والبوئنا را بیرون کشید و به جای آنها ماووبا و الیویه ژیرود وارد بازی شدند.

سرانجام در دقیقه72 باز هم کریم بنزما و روی پاس هوشمندانه والبوئنا گلزنی کرد تا فرانسه با سه گل پیش بیفتد. والبوئنا 4 دقیقه بعد جای خود را به ژیرود داد.

تا انتهای بازی بازهم فرانسه صاحب موقعیت هایی شد که با بدشانسی آنها را از دست داد.

داور بازی 3 دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد و در دقیقه 93 سوت پایان بازی به نشانه پیروزی فرانسه به صدا در آمد.

شاگردان دشامپ سه امتیاز شیرین این بازی را بدست آوردند تا امیدوارانه به دو بازی آینده خود نگاه کنند.
دیدار تیم های فرانسه و هندوراس از گروه E مسابقات جام جهانی تا دقایقی دیگر شروع خواهد شد . با گزارش زنده این بازی در خدمت شما هستیم.

ترکیب دو تیم :

\"13.jpg\"

 فرانسه: یوریس ؛ دبوشی ؛ وارن ؛ ساخو ؛ اورا ؛ کابایه ؛ ماتوئیدی ؛ پوگبا ؛ والبوئنا ؛ بنزما ؛ گریزمان


\"14.jpg\"

هندوراس  : لوپز ؛ چاوس ؛ مونتس ؛ خوان گارسیا ؛ جری پالاسیو ؛ مارتینس ؛ دلگادو ؛ گارسیا ؛ رونی مارتینس ؛ کارلوس ؛ ماروین چاوس ؛ اسکوبار  

دقیقه 1 : بازی دو تیم در ورزشگاه \"خوزه باربو\" پورتو الگره آغاز شد.


دقیقه 5 : هندوراس بر خلاف تصور شجاعانه و روبه جلو بازی می کند


دقیقه 6 : وااای یک فرصت مناسب برای فرانسه توسط گریزمان خلق شد که توسط دروازه بان هندوراس دفع شد

\"60x60_yellow_card.png\"دقیقه 7 : کارت زرد برای پاتریس اورا   


دقیقه 11 : ضربه کاشته به نفع فرانسه . توپ ارسالی والبوئنا را دروازه بان از روی سر پوگبا دفع کرد

\"11.jpg\"


دقیقه 14 : اوووه  تیر دروازه! تیر دروازه به کمک هندروراس امد. ضربه ماتوئیدی با برخورد به نوک انگشتان دروازه بان هندوراس لوپز و برخورد به تیر دروازه به کرنر رفت

 

دقیقه 16 : داور بازی می توانست در این صحنه بخاطر خطا روی بنزما اعلام پنالتی کند اما چنین اعتقادی نداشت . همچنان 0-0 . ولی فرانسه بدجور بوی گل می دهد


\"12.jpg\"


دقیقه 22 : واااای باز هم تیر دروازه. این بار ضربه سر گریزمان به تیر برخورد کرد. این فرانسه بدشانس


دقیقه 24 : واااای روی یک ضد حمله باز هم گریزمان صاحب موقعیت گل شد که باز هم از دست رفت


\"10.jpg\"


دقیقه 32 : بازی با همان نتیجه 0-0 ادامه دارد در حالیکه هندوراس حتی یک موقعیت گلزنی نداشته است. فرانسه بسیار بدشانس بوده که به این دقیقه گلی به ثمر نرسانده است


دقیقه 39 : روی حرکت انفرادی پ.گبا دبوشی صاحب توپ شد که نتوانست توپ را به موقع برای بنزما بفرستد

\"60x60_penalty.png\"دقیقه 43 : پناااالتییی برای فرانسه

\"60x60_red_card.png\" و کارت قرمز برای پالاسیوس

\"60x60_goal.png\"دقیقه 44 : گلللللللللللل گللللللللللللل کریم بنزما از روی نقطه پنالتی توپ را به گوشه چپ دروازه هندوراس روانه کرد   

دقیقه 45 + 3 : ضربه خطا به نفع فرانسه ؛ واااای توپ را لوپز از روی خط برگداند و سوت پایان نیمه اول به صدا در آمد


پایان نیمه اول با نتیجه 1-0 به سود فرانسه


\"60x60_substitution.png\" در آغاز نیمه دوم دو تعویض برای هندوراس ؛ عثمان چاوس به دلیل مصدومیت جای خود را برناردز داد و بونیک گارسیا نیز جایگزین بنگستون شد


\"22741877235839684752.png\" دقیقه 47 : گلللللللللللللل گللللللللللللللل برای فرانسه ؛ لوپز ؛گل به خودی 

توپ ارسالی از جناح راست توسط والبوئنا را کریم بنزما به تیر دروازه زد که توپ پس از برخورد با دروازه بان وارد دروازه شد. البته بازیکنان هندوراس روی گل شدن توپ اعتراض داشتند. ولی دوربین روی خط صحت گل را تایید کرد.


 دقیقه 52 : نحوه بازی به گونه ای است که باید انتظار گل های بیشتری را از جانب فرانسه داشته باشیم . فرانسه از چپ و راست حمله می کند. کریم باز هم بوی گل می دهد

\"60x60_yellow_card.png\" دقیقه 53 : کارت زرد برای بونیک گارسیا از هندوراسدقیقه 54 : وااااااااای باز هم کریم ؛  پاس عالی گریزمان به بنزما رسید اما ضربه پای راست کریم را دروازه بان هندوراس دفع کرد. کریم فرصت زدن گل دوم خودش را از دست داد.


\"60x60_substitution.png\" دقیقه 55 : تعویض برای فرانسه سیسوکو بجای پوگبا وارد بازی شد\"60x60_substitution.png\" دقیقه 58 : تعویض برای هندوراس ؛ ناخار به جای کارلوس وارد زمین شددقیقه 64 : وااااای پاس عالی اورا برای ماتوئیئی که ناباورانه ضربه ماتوئیئی به بیرون رفت همچنان 2-0 فرانسه


\"17.jpg\"


\"18.jpg\"\"60x60_substitution.png\" دقیقه 67 : دومین تعویض برای فرانسه ؛ کابایه بیرون رفت و ماووبا وارد زمین شد


\"22741877235839684752.png\" دقیقه 72 : گلللللللللل گللللللللللل  برای فرانسه ؛ بازهم کریم بنزما 

کریم با یک شوت زیر طاقی برای بار سوم دروازه هندوراس را باز کرد. اگر گل دوم به نام دروازه بان هندوراس ثبت نمی شد ؛حالا او به اولین بازیکنی تبدیل می شد که در این جام هت تریک کرده بود.


\"60x60_substitution.png\" دقیقه 78 : الیور جیرود به جای والبوئنا وارد بازی شددقیقه 90 : بازی همچنان 3-0 به نفع فرانسه. اعلام سه دقیقه وقت تلف شدهدقیقه 93 : پایان بازی با نتیجه 3-0 به سود فرانسه . 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-16 01:50:41
نظر دهید
۱ نظر
ehsan
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳، ۰۷:۲۱
فرانسه عالی بازی کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر