فهرست
رد پای یک ایرانی در انتقال کوتینیو به بارسلونا
رد پای یک ایرانی در انتقال کوتینیو به بارسلونا

رد پای یک ایرانی در انتقال کوتینیو به بارسلونا

آی اسپورت – شب گذشته در انتقالی رسمی فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی لیورپول به بارسلونا پیوست. این انتقال که ماه‌ها به طول انجامید تا رسمی شود، در نهایت با مذاکرات پی در پی بین دو باشگاه و مدیر برنامه‌های فیلیپ کوتینیو صورت گرفت. در جریان انتقال کوتینیو به بارسلونا پای یک ایرانی هم در میان بود. کیا جورابچیان مدیر برنامه‌های فیلیپ کوتینیو است که اصلیتی ایرانی دارد اما از کودکی در خارج از کشور بزرگ شده است. او در جایگاه خود به عنوان مدیر برنامه بازیکنان بزرگ دنیای فوتبال مهارت خاصی دارد که همین مهارت باعث شد تا کوتینیو در نهایت به بارسلونا و تیم مورد علاقه خود بپیوندد.

جورابچیان در حال حاضر، به جز مدیر برنامه فیلیپ کوتینیو مدیر برنامه‌های باکایوکو هافبک چلسی است که در نقل و انتقالات تابستانی از موناکو به چلسی پیوست. کیا جورابچیان مالک کارلوس توز بازیکن سال‌های نه چندان دور تیم‌های منچستر سیتی و یوونتوس و تیم ملی آرژانتین نیز هست که نشان دهنده هوش این ایرانی است.

۸ ۱  
آی اسپورت
2018-01-07 15:59:00
نظر دهید

۱ نظر
ملانصرالدین
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۴۱
چه عحب.یه رسانه ایرانی جرات کرد ازش تعریف کنه.یادمه زمانیکه حورابچیان با اسم بایرن بازی کرد و بعد توز رو برد به اگه اشتباه نکنم وستهام،بعد که قیمتش حسابی رفت بالا دادش به یونایتد!همراهشم ماسکرانو رو داد به لیورپول.اون موقع خبرورزشی نوشت که این یارو یهودیه و با صهیونیستها رابطه داره و فاسده و فلان!!حالا شده یه ایرانی باهوش!عجیب نیست؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر