فهرست
آنالیز ویژه: چرا به ما شوت نمی‌زنند؟
آنالیز ویژه: چرا به ما شوت نمی‌زنند؟

آنالیز ویژه: چرا به ما شوت نمی‌زنند؟

آی‌اسپورت- در حالی که ایران فقط در نیمی از بازی‌های مقدماتی جام جهانی بیشتر از حریف، مالک توپ بود ولی به طرز عجیبی بیشتر از رقبا شوت زد. ایران در بازی نخست مقابل قطر مالکیت توپ را به طور برابر با حریف تقیسم کرده بود. در بازی مقابل تیم‌های چین و سوریه در دور رفت و در بازی برگشت هم مقابل چین و ازبکستان بیشتر از حریف توپ را در اختیار داشت. در چهار مسابقه دیگر هم مالکیت توپ به حریف داده شده بود. ولی جالب است که به جز دیدار روز قبل مقابل کره، در همه بازی‌ها ایران بیشتر از رقبا شوت زده بود

ایران در ۹ دیدار مقدماتی جام جهانی ۱۰۴ شوت به سمت دروازه حریف زد که سی‌ویکی از آن‌ها در چارچوب بود. در حالی که رقبای ایران فقط ۶۲ شوت به سمت دروازه ایران زدند و تعداد شوت‌های در چارچوب‌شان به اندازه تعداد انگشتان یک دست هم نبود.

کره‌جنوبی در دیدار روز قبل هم مانند دور رفت حتی موفق نشد شوتی به چارچوب دروازه ایران بزند. ایران چنین تاکتیکی را در بازی رفت و برگشت مقابل ازبکستان هم پیاده کرده بود و ازبک‌ها هیچ شوت در چارچوبی مقابل ایران نداشتند. حالا ۲۷۰ دقیقه است که تیمی نتوانسته در بازی مقابل ایران، حتی شوتی در چارچوب داشته باشد.

ایران در همه دیدارهای مقدماتی جام جهانی بیشتر از تیم مقابلش شوت در چارچوب داشت. ضمن این که به غیر از دیدار روز قبل مقابل کره، در همه بازی‌ها مجموع شوتش هم از رقیب بیشتر بود. آمار شوت‌های تیم ملی در بازی‌های رو در رو مقابل حریفان را مشاهده می‌کنید.

۷ ۶  
آی اسپورت
2017-09-01 15:46:00
نظر دهید

۶ نظر
امید از تفت
جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۰۷
دیروز کیروش بعد از بازی گفته در خانه از ما تمجید نمیشه البته منظورش از ما، من بوده و حالا رسانه های گوش به فرمان کیروش مثل آی اسپورت، کیروش3، 90، خبرآنلاین(کیروش آنلاین) و . . . می خواهند به خوبی این مأموریت را انجام دهند و از آن لذت ببرند. خوب لذت ببرید کسی جلوی شما را نگرفته که. یه عده هم این چاپلوسی ها و بزرگنمایی ها را دوست ندارند و لذت نمی برند. هرکسی به راه خود
امیر
جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۰۹
بله حق با شماست کانال ها و پیج های فیفا و آی اف سی هم گوش به فرمان کیزوش هیتند که دارن اینثقدر تعریف و تمجید می کنن لیاقت نداریم
مهران
جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۱۱
من دقیقا متوجه نمیشم یه سری دوستان مثل شما از چی ناراحتید؟ از اینکه به عنوان اولین تیم و صدر نشین رفتیم جام جهانی ؟؟ از اینکه چند سال رنکینگ اول آسیا هستیم؟؟ از اینکه دیگه بازیکن سالاری و باند بازی تو تیم ملی خبری نیست ؟؟ از اینکه تیم دیگه به هیچ بازیکنی وابسته نیست و واقعا به معنای کلمه یه "تیم" قدرتمند داریم ؟؟؟ یادمون نره تیم ملی تو دوره بعد از برانکو تا قبل از کیروش با مربی های ایرانی چه وضعیتی داشت .
چشم ها را باید شست ... جور دیگر باید دید ...
۵
منِ نفرت انگیز
جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۲۹
الان دلیل شوت نزدن حریف مشخص شد؟چهارتا آمار رو گفتن نمیشه انالیز.منتظر یه چیز فنی تر بودم،مثلا در مورد جایگیری و پرسینگ بازیکنان نه صرفا چهار تا عدد.
محمد علی
جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۱۲
گفتی شوت نزدند. اما نگفتی چرا شوت نزدند؟ این بود آنالیز ویژه ات؟.
جمشید
شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۳۷
عزیزم وقتی میزنی آنالیز چرا شوت نمیخوریم باید ترکیب تیم آنالیز کنی رو نه اینکه آمار بدی چنتا سوت به سمت دروازه داشتیم
لطفا تو انتخاب سر مقاله بهتر عمل کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر