فهرست
کی‌روش ترکیب شفر برابر سایپا را انتخاب می‌کند
کی‌روش ترکیب شفر برابر سایپا را انتخاب می‌کند

کی‌روش ترکیب شفر برابر سایپا را انتخاب می‌کند

آی اسپورت – استقلالی‌ها به روزهای پایانی تمرین با 12 غایب ملی‌پوش رسیدند و بعد از اضافه شدن احتمالی ملی‎‌پوشان امید در روز سه‌شنبه، ملی‌پوشان بزرگسال نیز روز چهارشنبه به تمرین استقلالی‌ها اضافه می شوند. استقلال با حضور 6 بازیکن در تیم ملی بزرگسالان تقریبا کار سختی برای برگزاری دیدار خود با سایپا دارد و این دیدار با تصمیم کی‎روش برای استفاده از بازیکنان استقلال در ترکیب اولیه، سخت‌تر می‌شود.

اگر بازیکنان ملی‌پوش استقلال از ابتدا و بیش از 45 دقیقه به میدان بروند، باید روز چهارشنبه به ریکاوری بپردازند و تنها پنجشنبه یک جلسه تمرین سبک با استقلالی‌ها برگزار خواهند کرد. موضوعی که به نظر می‌رسد می‌تواند باعث کنار رفتن بازیکنان از ترکیب اصلی استقلال شود. به استثنا سیدحسین حسینی که تقریبا تکلیف او برای حضور در ترکیب تیم ملی و استقلال مشخص است، پژمان منتظری، روزبه چشمی و علی کریمی در کنار وریا غفوری 4 بازیکنی هستند که شانس زیادی برای حضور در ترکیب تیم ملی دارند.

از میان منتظری و چشمی قطعا یک بازیکن در ترکیب اصلی تیم ملی برای مرکز خط دفاعی حضور خواهد داشت و به نظر می‌رسد وریا غفوری بیشتر از صادق محرمی و رامین رضاییان برای این دیدار شانس دارد و در این میان تنها آرمین سهرابیان است که می‌توان درباره عدم حضور او در ترکیب اولیه قاطعانه صحبت کرد. به این ترتیب به نظر می‌رسد انتخاب‌های کی‌روش، ترکیب استقلال را در دیدار با سایپا تحت تاثیر قرار می‌دهد و این سرمربی پرتغالی است که یازده بازیکن آبی‌ها در هفته نهم لیگ برتر را انتخاب می‌کند.

ورزش 3

۱    
آی اسپورت
2018-10-15 21:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر