فهرست
نعمتی در مسیر اثبات: اولین پاس گل
نعمتی در مسیر اثبات: اولین پاس گل

نعمتی در مسیر اثبات: اولین پاس گل

آی‌اسپورت- سیامک نعمتی با وجود حضور کوتاه مدت در زمین هر بار سعی می کند تاثیرگذارتر از قبل باشد و رفته رفته خودش را به ترکیب اصلی پرسپولیس تحمیل کند. اگرچه در حضور سه هافبک آماده برانکو بعید است که به این زودی‌ها نعمتی موفق به کنار زدن مسلمان، احمدزاده یا امیری شود  اما تلاش او برای تبدیل شدن به آلترناتیوی بزرگ کاملا به چشم می‌آید. نعمتی در دیدار برابر نفت هم فقط 6 دقیقه برای خودنمایی فرصت داشت و به بهترین شکل از این کوتاه‌ترین فرصت استفاده کرد. قطع توپ بنگر در یک سوم دفاعی نفت و پاس به طارمی بدون هیچ حرکت اضافه نشان داد که سیامک راه و رسم بازی حرفه‌ای را می‌شناسد. حتی اگر دقایقی کوتاه در زمین حاضر باشد. حتی اگر پرسپولیس نیازی به سماجت و دوندگی او نداشته باشد. شماره 88 نمی‌خواهد به این زودی از گردونه ذهن برانکو جدا شود و برای این هدف، از لحظه لحظه حضورش در زمین بازی استفاده می‌کند. نکته‌ای که برانکو را هم به آینده او امیدوار کرده است.

۲۵ ۴  
آی اسپورت
2017-08-10 23:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
سيامك عاليه
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۱
اين پسر عاليه، فوق العاده باهوش و فانتزي بازي ميكنه بدون ضرب اضافه و سربالا، مطمئن باشيد كم كم به تركيب ثابت ميرسه و پديده امسال پرسپوليس ميشه و بعدم تيم ملي توي روسيه
کیوان
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۲
آفرین پسر تلاشت رو بکن خودت رو به برانکو تحمیل کن هوادارا دوستدارن
P71
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۲
پسر تو تلاش خودتو بکن! ما هوادارا حمایتت میکنیم! هرچند که باید بری تو باند جناب مسلمان و طارمی! و وقتیم گل زدی بری تو بغل ایگور پانادیچ!
شاهین
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۳
سیامک را بیشتر از همه بازیکنان تیم دوست دارم
مودب و تکنیکی با فنوتیپ جذاب که می تونه در پرسپولیس بدرخشد..
حق او بیش از ده دقیقه است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر