فهرست

نگاه روز: شاهکار یک بازیکن، قاب ماندگار جام بیستم!

آی اسپورت- دیوانه کننده بود! غیر قابل باور. تشویق و تحسین کافی نیست، وقتی با چنین صحنه ای مواجه می شوی. والون بهرامی، شماره 11 سوئیس در دیدار این تیم برابر اکوادور شاهکار کرد! اغراق نیست؛ در حد گل مارادونا به انگلیس. جام بیستم با همین یک حرکت، حالا چیزی برای ماندگار شدن در تاریخ دارد.
دقیقه 90 به اتمام رسیده بود. نتیجه 1-1 مساوی. توپ داخل محوطه جریمه و در شرایطی مناسب برای گلزنی به بازیکن اکوادور رسید، اما او تا آمد به خود بجنبد با تکل دیدنی بهرامی مواجه شد. بهرامی، قاشقی توپ را کامل مال خود کرد و با وجود 90 دقیقه تلاش، توپ را برداشت و راه افتاد. یکی از هافبک های اکوادوری از ترس ضد حمله به شدت روی بهرامی خطا کرد. خطای سنگینی که می شد با کارت داور روبرو شود اما دومین و سومین شاهکار در طول همین مدت کوتاه اتفاق افتاد. بهرامی با اینکه بدجوری به زمین افتاده بود به سرعت از جا بلند شد. روشن ایرماتوف با دیدن این سماجت بی نظیر ترجیح داد آوانتاژ بدهد و برای خطا سوت نزند. کلاس کاری داور نتیجه شگفت آوری در پی داشت...
بهرامی از نیمه گذشت، پاس به سمت راست، هم تیمی اش منطقه بازی را عوض کرد. بازیکن دیگری توپ را روی دروازه فرستاد و ... گل! سوئیس برد، چون بهرامی می خواست. چنین بازیکنی فوق العادست.
شاهکار بازیکن سوئیسی دیوانه کننده بود. از آن دست کارهایی که جام را خاص می کنند. حالا جام جهانی 2014 خیلی زود یک تصویر ویژه دارد که همه را به وجد می آورد. کار هافبک ناپولی با آن موهای مش شده معرکه بود. قابل ستایشی بی پایان. کار شماره 11 سوئیس شاهکار خالص بود. بازیکن دیگری Man of the match انتخاب شد اما بهرامی همین حالا Man of the World cup است! کسی که نه با تکنیک و نبوغش، بلکه با تلاش تحسین برانگیزش دنیا را متحیر کرد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-16 02:00:29
نظر دهید
۱ نظر
ویدیو گل بهرامی رو تو سایت بگذارید
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۱۹
ویدیو گل بهرامی رو تو سایت بگذارید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر