فهرست
میکسدزون آزادی: ما بهترینیم
میکسدزون آزادی: ما بهترینیم

میکسدزون آزادی: ما بهترینیم

آی‌اسپورت- تیم ملی با شکست کره جنوبی گام بلندی برای صعود به جام جهانی برداشت. ایران حالا با چهار بازی و 10 امتیاز در صدر گروه قرار دارد. بازیکنان تیم ملی پس از بازی در مورد این پیروزی مهم صحبت کردند.

 

جهانبخش: تلاش من این است که هر بازی بهترین عملکرد را داشته باشم. بازی با کره مهم بود و باید می‌بردیم. شرایط خوبی داریم و همین روند باعث شده که همه بازیکنان مثمرثمر بازی کنند. قطعا حضور کی‌روش تاثیرگذار است. او چه داخل و چه بیرون از زمین به بازیکنان اعتماد به نفس می‌دهد. همیشه عنوان می‌کردند که تیم ملی فقط نتیجه می‌گیرد، اما امروز هم خوب بازی کرده و هم موقعیت‌های خوبی خلق کردیم.

 

امیری: چاره‌ای جز برد نداشتیم، چرا که یک ماه در اردو بوده و به طور کامل کره‌ای‌ها را آنالیز کرده بودیم. خدا خواست که برنده بازی ما باشیم. امروز جزو روزهایی بود که کره موقعیتی روی دروازه ایران ایجاد نکرد و ما می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم. دفاع ایران همیشه در آسیا زبانزد بوده است. در فوتبال تیمی که گل نخورد، شرایط برای گل زدن پیدا می‌کند.

 

تیموریان: بازی همان‌طور که می‌خواستیم پیش رفت و با پیاده کردن تاکتیک‌های مدنظر کارلوس‌کی‌روش توانستیم 3 امتیاز حیاتی را کسب کنیم. دفاع ایران در آسیا زبانزد است و امروز هم موفق شدیم که تیم کره جنوبی را مهار کنیم و اجازه خلق موقعیت به بازیکنان این تیم ندهیم. از 10 قسمت مربوط به صعود به جام جهانی فقط 4 قسمت گذشته و 6 قسمت دیگر باقی‌مانده است. ما برای رسیدن به جام جهانی بازی به بازی پیش می‌رویم و برای رسیدن به این هدف به 22 امتیاز نیاز داریم.

 

دژاگه: مهم‌تر از هر چیزی سه امتیاز بازی خانگی امروز بود که به آن دست پیدا کردیم. سعی کردیم حرمت امروز (تاسوعا) را نگه داریم. می‌دانستیم امروز روز مهمی است. خوشحالیم که هواداران از برتری مقابل کره‌جنوبی خوشحال شدند. آنها از دقیقه یک تا نود حمایت و کار را برای‌ کره‌ای‌ها سخت کردند.

 

حسینی: کره و ازبکستان حریفان جدی ما برای صعود از گروه هستند که خوشحالم هر دوی آنها را بردیم اما ناراحتم از اینکه این بازی بزرگ در روز تاسوعای حسینی برگزار شد از این جهت که مردم نتوانستند آنطور که باید شادی کنند. امروزخدا و امام حسین (ع) کمک کردند تا این برد با ارزش را به دست آوریم.

 

عزت‌الهی: واقعا جو فوق‌العاده‌ای را در ورزشگاه آزادی شاهد بودیم و همه ما تحت تاثیر جوی که هواداران قبل بازی در ورزشگاه به وجود آوردند قرار گرفتیم و جا دارد از آنها تشکر کنیم. تیم ملی متعلق به کشور است و متعلق به فرد نیست، همه آنهایی که چه در لیگ ایران و چه در اروپا و کشورهای عربی بازی می‌کنند به یک اندازه برای حضور در ترکیب اصلی شانس دارند.

 

رضاییان: برای ما این بازی خیلی مهم بود و خوشحالم که توانستیم سخت‌ترین بازی خودمان را با پیروزی پشت سر بگذاریم. ثابت کردیم که بی‌جهت نیست که بهترین تیم آسیا هستیم. طوری مقابل کره بازی کردیم که می‌توانستیم چند گل به این تیم بزنیم، فوتبال شناور و روبه‌جلویی به نمایش گذاشتیم و از هر نظر از حریفمان برتر بودیم. این بازی تیم ملی از تمام بازی‌های قبلی بهتر بود و واقعا این برد مزه دیگری برای ما داشت، امیدوارم این روند خوب را ادامه دهیم.

 

کدخبر:9412

۸    
آی اسپورت
2016-10-11 23:42:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر