فهرست
نفر به نفر با ملی‌پوشان ایران (یک- دروازه‌بان)/ ستاره باش عزیزم
نفر به نفر با ملی‌پوشان ایران (یک- دروازه‌بان)/ ستاره باش عزیزم

نفر به نفر با ملی‌پوشان ایران (یک- دروازه‌بان)/ ستاره باش عزیزم

آی اسپورت- در خط دروازه کی‌روش سه بازیکن دارد که احتمال بازی کردن هر سه نفر آنها وجود دارد.

ماچ ماچ دنیل

دنیل داوری: او یکی از محبوب‌ترین های تیم ملی است و بانوان عاشق فوتبال به آن دو دلبری که در یک عکس تبلیغاتی صورت دنیل را ماچ می‌کردند، حسادت می‌کنند! او وارث دروازه‌ی تیم ملی ایران است. مثل آنهایی که عموی بزرگی دارند و عموبزرگ وارثی ندارد یا فرزندانش را از ارث محروم کرده و از لج آنها اموالش را به پسر برادرزاده می‌دهد تا خوشبخت‌اش کند.

داوری فارسی نمی‌دانست و یک روز مدیر برنامه‌اش با او تماس گرفت و گفت می‌توانی در جام جهانی بازی کنی؟ (البته نه برای آلمان.) داوری که از ایرانی بودن فقط فامیل را به واسطه‌ی پدر ایرانی‌اش دارد می‌تواند نشان دهد چقدر طرفدار خوشبختی است. خوشبختی ایران و خودش. دنیل برای قهرمان شدن در جام جهانی همه چیز دارد، تجربه بوندس لیگایی و هوش لهستانی. بیایید دعا کنیم او هیچ گل بدی نخورد.

 \"http://cdn.bartarinha.ir/files/fa/news/1391/10/28/139541_775.jpg\"

آقای دبل سیو

رحمان احمدی: خودش هم فکر نمی‌کرد یک روز تیم ملی با سیوهای درخشان او از نیمکره جنوبی به برزیل صعود کند. اما با خداحافظی رحمتی این اتفاق برای گلر سپاهان رخ داد و با سه کلین‌شیت در سه بازی آخر تیم ملی مُهر نهایی را پای بلیت همبازی‌هایش زد. با توجه به کم‌تجربگی علیرضا حقیقی و تزلزل دنیل داوری در بازی‌های تدارکاتی، خیلی‌ها فکر می‌کردند رحمان دروازه‌بان شماره یک ما در جام جهانی است. اما اتفاقات روزهای اخیر حدس و گمان‌های دیگری را هم وسط کشیده است. رحمان در زمان تقسیم پیراهن‌ها شماره یک را به دست آورده و امیدوار است در هنگام ارنج شدن تیم نیز همین شماره را به دست بیاورد.

\"http://www.varzesh11.com/images/news/rahman-ahmadi-5622.jpg\"

کاسیاس نشی بابا

علیرضا حقیقی: یکی از نزدیکان تیم ملی تعریف می‌کند که کارلوس کی‌روش از همان ابتدا هم علاقه زیادی به او داشت و حتی در زمان حضور رحمتی در تیم ملی هم این نکته را در گوش دستیارانش گفته بود. سرمربی پرتغالی که حقیقی جوان را حتی از رحمتی هم بهتر می‌دانست به او توصیه کرد به تیمی برود که فرصت بازی پیدا کند و به این ترتیب علیرضا روانه دسته دوم پرتغال شد. حالا علیرضا در برزیل است، درست کنار دست کی‌روش. وقتی حضور این جوان در آخرین بازی تدارکاتی تیم ملی را در علاقه کی‌روش به او ضرب می‌کنیم نتایج خاصی به دست می‌آید.

اگر پیش‌بینی‌ها در مورد فیکس بازی کردن گلر شماره ۱۲ درست باشد و اگر حقیقی بتواند از دروازه تیم ملی آنقدر خوب دفاع کند که استرس‌های این چند ماهه به فراموشی سپرده شوند آن وقت تعداد عاشقان او در ایران به شکل تصاعدی افزایش پیدا می‌کنند! پرسپولیسی‌ها حقیقی را در آزادی با لقب کاسیاس تشویق می‌کنند. امیدواریم اگر فرصت بازی در جام جهانی نصیب علیرضا شد نمایش او تفاوت‌های فاحشی با کاسیاس واقعی داشته باشد!

\"http://fifaday.ir/wp-content/uploads/2014/03/139211210935482092092544-520x362.jpg\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-16 09:18:21
نظر دهید

۱ نظر
Farhoud Ghaedi
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۵۶
baradare man,man pesar daei daniel hastam,chie gir dadanhame be in aks,in dota yekishoon namzade daniele va yekishoon khahareshe,in aksham rooze tavalode daniel gerefte shode,enghadr hame hashiye sazi mikonan chera?
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر