فهرست
کلینزمن: پروازم به خانه را بعد از دیدار فینال رزرو کرده ام
کلینزمن: پروازم به خانه را بعد از دیدار فینال رزرو کرده ام

کلینزمن: پروازم به خانه را بعد از دیدار فینال رزرو کرده ام

آی اسپورت - آمریکا در اولین دیدار خود به مصاف تیم ملی غنا خواهد رفت. آن ها در یکی از گروه های سخت جام جهانی قرار گرفته اند و کاری سخت برای صعود ار گروه خود پیش رو دارند.

با این حال یورگن کلینزمن سرمربی این تیم با اعتماد به نفس و امیدواری خاصی پیرامون وضعیت تیمش در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر غنا به صحبت پرداخته است: \" تاریخ بلیط برگشت من بعد از دیدار فینال خواهد بود.\" البته \" کلینزی \" خوب می داند که رسیدن به این مراحل برای تیمش تا چه اندازه می تواند دشوار باشد.

او در عین حال تاکید می کند که انتظارات از آمریکا کمی بالا رفته است: \" مهم نیست موقعیت ما چگونه خواهد بود یا بازی های ما چه طور پیش خواهد رفت. این گروه اماده است تا اتفاقات جالب زیادی در آن رخ دهد.

بسیار خوشحالم که جام را در برابر تیمی آغاز خواهیم کرد که پیش از این 2 بار در برابر آن ها شکست خورده ایم. این باعث می شود که آغاز ما در جام مانند یک مسابقه ی فینال باشد.\"

کلینت دمپسی یکی از با تجربه ترین بازیکنان تیم ملی آمریکا نیز در کنفرانس خبری حضور داشت و تاکید کرد: \" جام جهانی همیشه تجربه ای تازه و متفاوت برای من محسوب می شود. ما دوران آماده سازی بسیار خوبی را پشت سر گذاشته ایم و کاملا آماده و هیجان زده هستیم. اگر بهترین نمایش خودمان را ارائه دهیم باور دارم که می توانیم تا مراحل پایانی جام پیش رویم.\"

     
آی اسپورت
2014-06-16 10:32:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر