فهرست
گزارش روز: همه ی توانایی های بدنی کریس رونالدو
گزارش روز: همه ی توانایی های بدنی کریس رونالدو

گزارش روز: همه ی توانایی های بدنی کریس رونالدو

آی اسپورت - کریستیانو  رونالدو آمادگی بدنی فوق العاده ای دارد. اگر نسبت به این مسئله شک دارید حتما باید به خوشحالی پس از گل او در فینال لیگ قهرمانان نگاهی بیندازید.

ماهیچه های متورم یافته ی بهترین بازیکن دنیا نشان دهنده ی وضعیت بدنی فوق العاده خوب او است. رونالدو از لحاظ فیزیک بدنی شاید یکی از خوش استیل ترین بازیکنان دنیا باشد.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c7d88c89dc3.jpg\"

اما رونالدو برای رسیدن به این آمادگی سختی های زیادی را پشت سر گذاشته است. کریستیان رونالدو در روز بیش از 3000 دراز نشست می رود!! او در تمام زمان های بیکاری خود این حرکت را انجام می دهد، حتی زمانی که تلویزیون تماشا می کند.

\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c7d88c89dc1.jpg\"بهترین بازیکن جهان رژیم های غذایی کاملا منظمی دارد. رژیم های او سرشار از مواد پروتئینی و کربوهیدارت ها است. او 8 ساعت در روز به طور منظم می خوابد که تاثیر زیادی در تازه نگه داشتن انرژی او دارد.

\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c7d88c89dc2.jpg\"دور ماهیچه ی ران پای رونالدو 62 سانتی متر است. او می تواند بیشتر از یک بازیکن حرفه ای بسکتبال در آمریکا بپرد. اگر از همه ی این مسائل نیز عبور کنیم، آیا می دانستید تناسب اندام کریس رونالدو حتی از یک \" سوپر مدل \" نیز بهتر است؟!

  ۴  
آی اسپورت
2014-06-16 11:13:23
نظر دهید

۴ نظر
ARMAN
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۲۸
سلطان عشــــــــــــــــــــــــــقه♥♥♥
Farzad
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۲۵
ماهیچه های متورم یافته!!!!
-
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۹
به کیرم خب که چی ؟ در هر صورت این فوتباله و سوپرمدل نمی خواد چیزی که هیچوقت نداره استعداد ناب مسیه. سرور و سالارش
رونالدو
پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۴، ۱۱:۱۳
عااااااااااااالی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر