فهرست
اصرار عجیب اسپانسر پرسپولیس برای تغییر آل اشپورت
اصرار عجیب اسپانسر پرسپولیس برای تغییر آل اشپورت

اصرار عجیب اسپانسر پرسپولیس برای تغییر آل اشپورت

آی اسپورت – بعد از اینکه اسپانسر جدید باشگاه پرسپولیس  حاضر شد برای یک فصل 30 میلیارد تومان به  این باشگاه کمک کند حالا مسوولان این اسپانسر دوست دارند تصمیمات کلان را برای باشگاه بگیرند و حالا برای انتخاب لباس های فصل جدید تیم قصد ورود دارند.


باشگاه پرسپولیس یک فصل دیگر با برند آل اشپورت قرارداد دارد و طبق این قرارداد باید یک فصل دیگر با این برند همکاری کند اما مسوولان اسپانسر جدید باشگاه می خواهند پای برند ایتالیایی مکرون را به باشگاه باز کنند و با این برند قرارداد ببندند.

البته مدیریت باشگاه پرسپولیس و حتی هیات مدیره باشگاه  از همکاری با آل اشپورت راضی اند و دوست دارند این همکاری برای فصل جدید ادامه داشته باشد چرا که  طی 6 فصل گذشته هیچ مشکلی در تهیه البسه نداشته اند و اتفاقا از طرح های جدید آل اشپورتی ها استقبال کرده اند اما اسپانسر باشگاه دوست دارد تمام اتفاقات تیم از کانال خودشان جلو برود و اسپانسر لباس ها را هم خودشان انتخاب کنند.

البته در مورد برند ایتالیایی مکرون  شبهات زیادی وجود دارد و مشخص نیست  در طول فصل این برند چگونه می تواند تیم پرسپولیس را ساپورت کند و چگونه می خواهد  البسه مورد نیاز تیم را با توجه به اینکه جایگاهی در ایران ندارد تامین کند.در این میان بد نیست یادآوری کنیم که تیم ملی و فدراسیون فوتبال  در زمان همکاری  با برند لجیای ایتالیا در مسیر همکاری به مشکل بر خوردند و به خاطر اینکه این برند نتوانست به صورت مداوم لباس کافی در اختیار تیم ملی قرار دهد برخی از البسه تیم ملی در داخل کشور و در تولیدی یکی از مربیان وطنی در تهران تولید می شد و با نام لجیا در اختیار تیم ملی قرار می گرفت.

به هر حال مدیران آل اشپورت روز گذشته بعد از توافق تقریبا قطعی با باشگاه استقلال برای شروع مجدد همکاری با مسوولان باشگاه پرسپولیس هم مذاکره کردند و اگر اسپانسر اصراری به استفاده از برند مکرون نداشته باشد سرخ های پایتخت حداقل یک فصل دیگر آل اشپورت می پوشند.
  ۵  
آی اسپورت
2014-06-16 12:51:25
نظر دهید

۵ نظر
-
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۶
macron ک بشه عالیه ...اسپانسر ناپولی لاتزیو بلونیا موناکو آژاکسیو لورینت استون ویلا آلکمار رئال بتیس مایورکا و... مکرونه. طرحهاشم همیشه خاصو جالبن
نیما نوروزی
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۵
امیدوارم هرچه زودتر پای این برند بی کیفیت و بد سلیقه از کشور و حداقل از پرسپولیس کنده بشه چند ساله یه طرح فقط یه طرح قشنگ ندیدیم از ال اشپورت والا میروژ(مجید) از ال اشپورت بهتر نباشه بدتر نیست حداقل طرحای بهتری داره.به امید روزی که باشگاهای ما و تیم ملی مثل باشگاهای عربی از برندهای معتبر دنیا مثل نایک و ادیداس و پوما و ... استفاده کنن
MOHAMMAD
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۷
دارو دسته جعفری به اینجا هم رسیدن؟ال اشپورت که با لباسای تقلبیش آبروی ایران برد
mojimichael
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۰
خدا کنم مکرون بشه ال اسپورت اصلا بدرد نمیخوره
امیر
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۵۲
عشق است تراختور!!! امسال فراره تو لیگ kelmeبپوشه که برندش اسپانیاییه و یه زمانی ریال وبارسلونارو هم ساپورت میکرد :))))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر