فهرست
نگرانی بزرگ سپاهان؛ بدترین موقعیت فصل
نگرانی بزرگ سپاهان؛ بدترین موقعیت فصل

نگرانی بزرگ سپاهان؛ بدترین موقعیت فصل

آی اسپورت - بازی سپاهان و پرسپولیس برای قلعه‌نویی، یک فرصت ویژه بود که فعلا از دست رفته است. آن‌ها با شکست سرخپوشان، می‌توانستند فاصله را با صدر جدول به 2 امتیاز برسانند اما حضور دیرهنگام در ورزشگاه و زمین مسابقه، باعث لغو بازی شد. موضوعی که یک جنجال بزرگ در فوتبال ایران به وجود آورده و امروز، مسئولان دو تیم مصاحبه‌های تندی علیه هم انجام داده‌اند.

کمیته انضباطی قرار است در روزهای آینده، درباره سرنوشت این بازی تصمیم بگیرد. یا پرسپولیسی‌ها بخاطر ممانعت حریف از حضور در زمین سه هیچ برنده هستند، یا بازی در تاریخ جدیدی تکرار می‌شود و یا، تصمیم دیگری منتظر فوتبال ایران خواهد بود. در صورتی که کمیته انضباطی تصمیم به اعلام نتیجه بازی به سود پرسپولیس بگیرد، سپاهان در بدترین شرایط این فصلش قرار خواهد گرفت.

سپاهان این فصل از هفته ابتدایی تا امروز، همیشه یکی از سه تیم اول جدول بوده است. بجز هفته چهارم، آن‌ها در پایان هیچ هفته‌ای عادت نداشتند تیم‌شان را جایی غیر از رده‌های اول و دوم ببینند. این هفته اما، سپاهان به رده چهارم رفته و در صورت اعلام نتیجه بازی پرسپولیس به ضرر آن‌ها، در همین رده هم باقی می‌ماند.

بدتر اینکه هفته آینده، سپاهان در دربی اصفهان با ذوب آهن آماده بازی می‌کند و همین حالا،‌ سایه شهرخودرو هم پشت سرشان دیده می‌شود. بعد از دو توقف در سه هفته ابتدایی نیم فصل دوم، دردسر تازه‌ای برای سپاهان پیش آمده و شاید، آمار یک برد در 4 بازی آن‌ها را در وضعیتی سخت‌تر از همیشه قرار دهد.

 

90tv

۵ ۱  
آی اسپورت
2020-02-24 17:30:00
نظر دهید

۱ نظر
فقط پرسپولیس
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸، ۱۸:۳۱
آقا بااین فیلهایی رختکن که قلعه مرغی میگه تا پرسپولیسیانرفتن نرید بیرون و اون صدای مدیر عاملشون باید پرسپولیس برنده اعلام بشه وگرنه دراین فوتبال باید تخته بشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر