فهرست
نکو: استقلال کی با من تسویه کرد که خبر ندارم؟
نکو: استقلال کی با من تسویه کرد که خبر ندارم؟

نکو: استقلال کی با من تسویه کرد که خبر ندارم؟

آی اسپورت – فدراسیون فوتبال و مقاماتش اعلام کرده اند که باشگاه‌های ایرانی توانسته‌اند مدارک خود را برای گرفتن مجوز حرفه ای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا کامل کنند. انتشار این خبر کافی بود تا بعضی از چهره ها در این خصوص موضع گیری کرده و حرف‌هایی بزنند که خلاف ادعاهای باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال است.

در این بین عده ای اعتقاد دارند مشابه سال‌های گذشته فدراسیون اقدام به سندسازی کرده است. در روزهایی که خیلی از بازیکنان استقلال و پرسپولیس اظهار نظر کرده‌اند جواد نکونام در این باره سکوت کرد اما حالا که فدراسیون می‌گوید کار تمام شده و حتی مدارک باشگاه استقلال مورد تائید AfC قرار گرفته، نکونام سکوتش را شکست. او تاکید می‌کند در این سال ها به خاطر استقلال و هوادارانش چیزی نگفته و تصور می‌کرد مشکل، دوستانه حل شود، حالا به این مسئله واکنش نشان می‌دهد.

جواد نکونام در این خصوص گفت:«متاسفانه در فوتبال ایران وقتی سکوت کنی و چیزی نگویی، تصور می‌کنند زبان نداری و نمی‌توانی حرف بزنی. با اینکه مدت‌هاست منتظر مانده‌ام و حرفی درباره طلبم از استقلال نگفته‌ام، وقتی شنیدم این باشگاه تمام طلب هایش را تسویه کرده یا حداقل با طلبکاران توافق داشته، تعجب کردم. از خودم پرسیدم کی با من تسویه کرده اند که خودم خبر ندارم؟!»

نکونام گفت: «یادم هست باشگاه الشارجه امارات پیشنهادی دو ساله به من داد که برای هر سال نزدیک به ۵،۵ میلیارد تومان پرداخت می کردند. من می توانستم به راحتی به این پیشنهاد پاسخ مثبت بدهم ولی فدراسیون فوتبال به من گفت در ایران و استقلال بمان چون همان موقع اسم لیگ شان را هم به اسم مجعول خلیج ع-ر-ب-ی تغییر دادند. فدراسیون تاکید داشت در استقلال بمان و قرار بر این شد نیمی از قراردادم را استقلال بدهد و نیمی دیگر را فدراسیون فوتبال. آنها خودشان گفتند از محل درآمد باشگاه استقلال، پولت را می دهیم. من هم این موضوع را پذیرفتم و ماندم ولی متاسفانه قولی که داده بودند را، عملی نکردند. واقعا این رفتار من را رنجاند. منتی هم نیست چون خودم دوست داشتم در استقلال بمانم ولی آیا مستحق این رفتار بودم؟ اگر متوجه شوم فدراسیون یا باشگاه استقلال به AFC گفته باشند تمام طلب هایشان را پرداخت کرده اند آنوقت مجبور خواهم شد کاری را که قلبا دوست ندارم، انجام دهم. تا الان هم به خاطر استقلال و هواداران منتظر ماندم ولی رفتاری که با من شد، آزار دهنده است. آیا هرکس سکوت کند و چیزی نگوید، باید چنین رفتاری با او شود؟»

کاپیتان اسبق تیم ملی، در صورت تخلف آبی‌ها، در این زمینه گفت: «هواداران استقلال در جریان باشند که من حتی حاضر شده بودم کل طلبم را ببخشم و در عوض باشگاه پول مالیاتم را که متعهد به پرداخت آن شده، بپردازد اما دوستان حتی جواب تلفنم را ندادند و پیگیری هم نکردند تا کار به اینجا بکشد. با این حال امیدوارم فدراسیون به قولش عمل کند و طلبم را بدهند وگرنه من هم کاری که نباید، انجام می دهم. حکم کمیته انضباطی را هم دارم چون این حکم بر اساس اقرار و نامه رسمی خود باشگاه بوده، قطعی است و امیدوارم مشکلم را حل کنند.»

 

فارس

۱ ۷  
آی اسپورت
2017-11-12 12:25:00
نظر دهید

۷ نظر
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۳۴
نکته اول اینکه هرکی طلبی داره حقشه از راه قانونی بخوادش. این به کنار. این فیلم ها و اداها چیه. همتون میگید بخاطر استقلال سکوت کردم. خب اگه اینجوریه الان چرا زبون دراوردی؟ به دروغ داره میگه نرفتم امارات قرارداددشونم فلانقدر بود. در صورتی که همه میدونن بخاطر تولد بچش و اینکه زنش اصرار داشت ایران بمونن مونده بود ایران و نه اسم لیگ اونا. اقا مثل طلبکارای خارجی شکایت رسمی کنید پولتونم تا قرون آخر بگیرید. این اداها و ننه من غریبم بازیا چیه.
عه! آقا چرا می خندی؟
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۰۰
ببینید چه خبر بوده و تیم جعلی دوچرخه سواران برای قهرمانی چه کارهایی که نکرده اند!
5.5 میلیارد با حتی نصف این مقدار از پول بیت المال رو فدراسیون با اجازه چه کسی به این آقا داده است؟
اون کسانی که بیت المال بیت المال می کنند کجا هستند الان؟ ایسنا کجاست؟ نود کجاست؟
۷ ۱
برزو
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۲۸
خلعتبري هم با يه تيم اماراتي قرارداد بسته بود. همه ميدونن چطوري برگشت و با حمايتِ كي.
يك ميليون دلار خلعتبري از همونجا اومد كه نصف قرارداد نكونام! تازه اينم نكونام گفته زدن زير قولشون. آش نخورده و دهن سوخته.
احمد
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۴۳
فدراسیون تاکید داشت در استقلال بمان و قرار بر این شد نیمی از قراردادم را استقلال بدهد و نیمی دیگر را فدراسیون فوتبال


زیاده عرضی نیست
۴ ۲
برزو
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۳۱
خبرهاي برگشتن خلعتبري از امارات هنوز تو آرشيو سايت ها هست. شما واقعا باور ميكنيد كه پيروزي به خاطر استفاده ي امارات از اسم خليج عربي اينقدر زور زده باشه خلعتبري رو برگردونه؟ خاطرم هست فقط يك ميليون دلار جريمه فسخ دادند به باشگاه اماراتي جدا از قرارداد خود خلعتبري.
برگردوندن رسمي خلعتبري از امارات با قول شفاهي دادن به نكونام خيلي فرق داره!
برزو
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۳۹
خلعتبري اونقدر ارزشي نبود كه حاضر باشه واسه شكستن قرارداد بسته شده با ضرر مطلق از امارات برگرده. راستش اونقدرم پولدار نبود كه يك ميليون دلار از خودش بده. يك ميليون دلار كه ميشد نزديك ٤ ميليارد تومن تقريبا قرارداد ٢ يا ٣ فصلش در ايران ميشد.
باشگاه پيروزي هم عليرغم مديريت رويانيان اما اينقدر دست و دلباز نبود كه يك ميليون دلار+قرارداد خلعتبري رو بده تا اونو برگردونه. خلعتبري هم با حمايت و دخالت مستقيم فدراسيون برگشت.
اقای تاج هستم تو فدراسیون
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۵۶
تیم دولتی و جعلی حکومت ک همیشه هواشو داره بعد میگن وزیر پرسپولیسی نمیخوایم پاشو برین کاسه کوزتونو جم کنید کیسه کشا هنو یادمم نرفته کسر امتیاز از کیسه 6 سال تو میز اتاق نبی دبیر فدراسیون فوتبال (پدر زن علی کچل) خاک خورو و هیچوقت اجرا نشد ((((ب گفته همین سایت کیسه اسپرت))))همین کارارو میکنین دیگه اخرشم ی موز میگیرین جای جام ...پ ن خدا میدونه حالا قرار داد نکونام اندو ایکس ایگرگ اون زمان چقدر بوده
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر