فهرست

جدایی دهمین بازیکن از صبا/ حیدری به استقلال خوزستان پیوست

آی اسپورت- مجید حیدری بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال صبای قم به استقلال خوزستان پیوست.
در لیگ یازدهم که ویسی سرمربی صبا بود، حیدری را اواسط فصل از فجر شیراز به تیمش آورد و حالا پس از گذشت دو سال و نیم، ویسی دوباره این مدافع را به تیمش آورده است. حیدری فصل قبل قراردادش را به مدت یکسال با صبا تمدید کرده بود و درحال حاضر با پایان قراردادش به عنوان بازیکن آزاد راهی تیم خوزستان شد. این بازیکن 33ساله در لیگ سیزدهم 18بار برای تیمش به میدان رفت و نمایش نسبتا خوبی در صبا داشت.
با انتقال تمرینات صبا به قم، بسیاری از بازیکنان که قراردادشان به اتمام رسیده بود در این تیم نماندند و حیدری نیز جزء همین بازیکنان بود که قبل از اینکه مسئولان صبا برای تمدید قرارداد وی اقدام کنند، این مدافع تکلیف تیم فصل آینده خود را مشخص کرد و با قراردادی یکساله راهی استقلال خوزستان شد.
پس از پیوستن رضا عنایتی، کیوان امرایی و اکبر صادقی به پدیده خراسان و سعید لطفی به نفت تهران و جدایی بازیکنانی مثل میلاد سلیمان فلاح، مجید هوتن، مهدی مومنی، شهرام مهربان و محسن احمدی، این دهمین بازیکنی است که سال آینده در صبا حضور نخواهد داشت.
گفتنی است پیش از این رضا کاردوست از داماش گیلان، میثم دورقی و صادق صادقی از نفت مسجد سلیمان، یزدان عباسیان از گهر درود، میثم مجیدی از آلومینیوم هرمزگان و میلاد ربانی فرد از استقلال اهواز به تیم فوتبال استقلال خوزستان پیوسته بودند.

     
آی اسپورت
2014-06-16 14:38:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر