فهرست
یادداشت روز: آلمان - پرتغال؛ رخت قهرمانی را تنت کن!
یادداشت روز: آلمان - پرتغال؛ رخت قهرمانی را تنت کن!

یادداشت روز: آلمان - پرتغال؛ رخت قهرمانی را تنت کن!

آی اسپورت- تا ساعاتی دیگر  از تیم ملی آلمان  هم  به عنوان آخرین مدعی قهرمانی رو نمائی خواهد شد تا همه مدعیان فتح جام برای یک بار هم که شده پا به میدان گذاشته و قدرت خود را به رخ رقبا  بکشند، در این بین تیم هایی مثل ایتالیا و هلند بالاتر از حد انتظار،  برزیل و آرژانتین  نه چندان مقتدر و اسپانیا هم نامید کننده ظاهر شدند.

 

 • آلمان  در حالی به دیدار یاران بهترین بازیکن جهان می رود که در ترکیب خود تا حدودی دچار مشکلات است و دلواپیس هایی بابت ترکیب این تیم برابر پرتغال وجود دارد ولی این دلیل نمی شود طرفداران عقاب ها در سرتاسر جهان از تیم محبوب خود ناامید باشند و همه در انتظارند که آخرین دستپخت لومربی موفق و صاحب سبک آلمان را مشاهده کنند و قدم اول برای قهرمانی را از همین بازی سنگین اول محکم بردارند.

   
 • مطمئنم مهمترین دغدغه لو در هافبک دفاعیست جایی که آلمان بیشترین سهم قربانی را در لیست  بلند و بالای مصدومان خود دارد و پس از نرسیدن برادران بندر، گندوگان و عدم آمادگی کامل شواینی و خدیرا قطعا به بردن لام هم به آن منطقه فکر میکند.

   
 • به نظر من بهترین ترکیب آلمان برای این بازی شامل نویر مرته ساکر هوملس هوودس و لام در خط دفاع کروس و خدیرا جلوتر اوزیل در پست شماره ده و به عنوان  بازیساز و پودلسکی و مولر در جناحین و استفاده از شورله به عنوان مهاجم کاذب می باشد. هر چند که با توجه به اخبار و انتقدات شاید لو قید اوزیل را زده و از بواتنگ در دفاع راست استفاده کند که این باعث میشود لام یک خط جلوتر رفته و وظیفه بازیسازی نیز به کروس محول گردد.

   
 • برای آلمان ها در جام بیستم  میشود هدف دومی نیز جز رویای قهرمانی متصور گردید که این هدف جز گلزنی توسط کلوزه نیست کلوزه ای که با یک گل به رونالدوی برزیلی خواهد رسید و با گل های بیشتر میراث به سرقت رفته بمب افکن آلمان ها را پس خواهد گرفت. برای این هدف با توجه به سن و سال میرو و گروه سخت آلمان شاید بهترین فرصت جدال با آمریکا باشد.

   
 • برای آلمان ها زمان تاریخ سازی رسیده است نسل فوتبال آلمان که حاصل تغییر سبک و روش آنهاست به بلوغ کافی رسیده است، کادر فنی در بهترین شرایط است و ستارگانی چون گوتزه، شورله پودولسکی و اوزیل به ثانیه هایی نیاز دارند تا تفاوت ها را رقم بزنند و با کمی خوش شانسی می شود به این تیم دل بست و جام جهانی را برای همیشه به آلمان برد و مانند جام ژول ریمه به بایگانی و تاریخ سپرد. همه چیز برای آلمان ها مهیاست و خرافاتی هم که باشیم نوبتی هم باشد نوبت آلمان است تا رخت قهرمانی را به تن کند و هوادارن وفادار خود را بهسرمنزل مقصود برساند هرچند که اگر محقق هم نشود  ذره ای از علاقه به مانشافت کسر نخواهد شد هر چند در واقعیت قهرمانی در آمریکای جنوبی بسیار سخت ودشوار می نماید.

   
 • پیش بینی من از بازی پرتغال  برد خفیف آلمان با اختلاف یک گل است نتیجه یک هیچ یا دو بریک از سایر نتایج بیشتر محتمل است.  احسان موسوی 
  ۲  
آی اسپورت
2014-06-16 17:38:43
نظر دهید
۲ نظر
الیاس
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۲۹
احسان جان بهت گفتم اینقدر ژرمن بازی درنیار ... کریس شیش تاییتون میکنه !
-
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۳۷
کی کیو 6 تای میکنه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر