فهرست
پیانیچ : شروع خوبی برای بوسنی نبود
پیانیچ : شروع خوبی برای بوسنی نبود

پیانیچ : شروع خوبی برای بوسنی نبود

آی اسپورت - تیم ملی فوتبال بوسنی با وجود عملکرد خوب در نخستین دیدار خود برابر تیم قدرتمند آرژانتین در نهایت با نتیجه دو بر یک بازی را واگذار کرد تا نخستین دیدار خود در تاریخ جام جهانی را با شکست آغاز کند.

 میرالم پیانیچ، هافبک تیم ملی فوتبال بوسنی و عضو تیم رم ایتالیا؛ پس از شکست برابر آرژانتین اعتراف کرد که احساس ناامیدی و ناراحتی می کند. او گفت: بسیار سخت است که برابر تیمی به میدان بروی که یکی از شانس های اصلی قهرمانی به شمار می آید. نمایش خوبی داشتیم. دو دیدار دیگر برای ما باقی مانده است و باید با نهایت تمرکز به میدان برویم. \"

وی ادامه داد : \"شروع خوبی در جام جهانی نداشتیم. فرصت هایی را روی دروازه حریف خلق کردیم اما نتوانستیم از آنها به خوبی استفاده کنیم. با این حال نباید فراموش کنیم که ما برابر تیم قدرتمندی چون آرژانتین به میدان رفتیم.\"

او افزود: \" در تیم ملی فوتبال آرژانتین بازیکنان بزرگی بازی می کنند. در دیدار بعدی خود باید به مصاف نیجریه برویم. همه ما می دانیم که تیم های آفریقایی تا چه اندازه خطرناک هستند به ویژه تیم ملی فوتبال نیجریه که تیم خوب و خطرناکی است. الان باید استراحت کرده و خود را آماده این دیدار سخت کنیم. انگیزه زیادی داریم و می خواهیم با عملکرد خوب در دو دیدار آینده جواز صعود به دور بعد را به دست آوریم.\"


     
آی اسپورت
2014-06-16 15:48:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر