فهرست
رونی: می دانم جایگاهم در ترکیب انگلیس تضمین شده نیست
رونی: می دانم جایگاهم در ترکیب انگلیس تضمین شده نیست

رونی: می دانم جایگاهم در ترکیب انگلیس تضمین شده نیست

آی اسپورت- وین رونی، مهاجم تیم ملی انگلیس، تاکید کرد جایگاهش در ترکیب اصلی سه شیرها را تضمین شده نمی داند و هرگز انتظار ندارد که در همه دیدارها، در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

ستاره منچستریونایتد تا به حال در جام های جهانی موفق به گلزنی نشده است و در اولین دیدار سه شیرها در برزیل هم در سمت چپ خط میانی به کار گرفته شد.

نمایش نه چندان خوب رونی در این دیدار باعث شد تا رسانه ها از هاجسون بخواهند که او را از ترکیب اصلی دیدار مقابل اروگوئه خارج کند و او تایید کرد که از جایگاهش در ترکیب اصلی مطمئن نیست.
او به خبرنگاران گفت:\" هرگز این احساس را نداشتم که جایگاهم در ترکیب اصلی تضمین شده است. نمی دانم چرا چنین چیزی می گویند. چرا باید احساس کنم که جایگاهم در تیم تضمین شده است.

من به سختی تلاش می کنم تا بتوانم در ترکیب اصلی تیم قرار بگیرم. من هرگز نگفته ام که جایگاهم تضمین شده است. انتظار ندارم همیشه بازی کنم. سخت کار می کنم تا بازی به من برسد.ما بازیکنان جوان خوب زیادی داریم که به سختی کار می کنند تا سرمربی گزینه های مختلفی در اختیار داشته باشد. من مطمئنم که همه به تصمیم سرمربی احترام می گذارند.\"

رونی همچنین تاکید کرد که مصدومیت قبلی را پشت سر گذاشته و گرمای هوا در برزیل هم تاثیری روی عملکردش نداشته است.

\" می دانم که در بازی ها دوندگی زیادی دارم و مشکلی با این مسئله ندارم. البته از طرف خودم صحبت می کنم؛ من کاملا خوب هستم. آب و هوا هیچ مشکلی برای من به وجود نیاورد.\"

     
آی اسپورت
2014-06-16 18:51:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر