فهرست
اتفاق ویژه: تعویض‌های برانکو
اتفاق ویژه: تعویض‌های برانکو

اتفاق ویژه: تعویض‌های برانکو

آی‌اسپورت- پرسپولیس با همان ترکیب همیشگی بازی را آغاز کرد. تا زمانی که همان ترکیب ثابت برانکو درون میدان بود تیم دو گل خورد و چند موقعیت خوب را به حریف داد و شانس آورد که در ضدحملات گل های الاهلی بیشتر نشد؛ اما برانکو این بار برخلاف رویه ای که در مربی گری اش دارد و خیلی دیر دست به ترکیب تیمش می زند دست به کار شده و با فاصله خیلی کم سه تعویض حیاتی انجام داد. او ابتدا مهدی طارمی را بیرون کشید و منشا را به بازی فرستاد؛ سپس دو تعویض مهم و کلیدی دیگر کرد. بشار رسن به جای محسن مسلمان و کمال کامیابی نیا به جای احمدزاده... سه تعویض طلایی برانکو که ورق را برای نماینده ایران برگرداندند. پرسپولیس بعد از تعویض های برانکو باز هم همان تیم پاسور و موقعیت ساز بود و توانست کنترل کاملی روی بازی داشته باشد.


تساوی با ارزش پرسپولیس که بازی دو بر صفر را به تساوی رساند بیش از هرچیز به خاطر تعویض های ارزشمند و قدرت بازیخوانی برانکو و سپس نمایش فوق العاده تعویضی هایش بود. در روزی که طارمی، احمدزاده و مسلمان در فرم خوبی نبودند جانشینانشان درخشان بودند و حتی ممکن است بتوانند خودشان را به ترکیب ثابت بازی برگشت برسانند.

۱۹ ۲  
آی اسپورت
2017-08-22 22:25:00
نظر دهید

۲ نظر
بارسا
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۳۳
مرسى آقاى برانكو،توتفاوت مربى ارزشمند باكلاس رو بالاف زنهاى توخالى رونشون دادى،بازم مرسىىىىىىىى
علي منصوريان هستم
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۳۷
منم تعويضاي خوبي ميكنم هميشه نيمه دوم قائدي رو ميفرستم توي زمين هميشه هم قبلش دو سه دقيقه بغلش ميكنم تا دوربينا فيلمشو قشنگ بگيرن تا همه ببينن من تعويضش كردم و هوادارا هم ذوق كنن فقط نميدونم چرا نميتونه گل بزنه و كلا يه گل زديم ولي به جاش هوادارا از تعويض من ذوق ميكنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر