فهرست
ذوب آهن 1-0 سیاه‌جامگان/ شروع طوفانی حسینی
ذوب آهن 1-0 سیاه‌جامگان/ شروع طوفانی حسینی

ذوب آهن 1-0 سیاه‌جامگان/ شروع طوفانی حسینی

شاگردان مجتبی حسینی با شروع نیم فصل دوم طوفانشان را آغاز کردند. ذوب آهن با این برد به رده چهارم جدول رسید.

 هفته شانزدهم لیگ شانزدهم، یکشنبه 24/10/95، ساعت 15، ورزشگاه نقش جهان اصفهان

داور: اشکان خورشیدی                 کمک ها: حسن ظهیری، براتعلی مولوی

 ذوب آهن:

 رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، دانیال اسماعیلی فر، مهران درخشان مهر، محمد ستاری(53 یاسر فیضی)، مهدی مهدی پور، محمدرضا حسینی، احسان پهلوان، مهدی رجب زاده و جری بنگستون(87 رضا شکاری)

سرمربی: مجتبی حسینی

 سیاه جامگان:

  محمد ناصری، سیدمیثم حسینی، مهران عسگری، عبدالرضا زارعی، پیام ملکیان، سالار افراسیابی، مصطفی احمدی، حسین بادامکی(73 میلاد میداوودی)، محسن (85 سعید مرادی)، عباس عسگری و مرتضی رنجبر(67 روح الله سیف اللهی)

سرمربی: خداداد عزیزی

 اخطار

 مرتضی رنجبر(59) از سیاه جامگان

 شرح گل:

 ذوب آهن 1 سیاه جامگان 0 (یاسر فیضی، دقیقه 68) : در نهایت حملات پیاپی ذوبی ها جواب داد و پاس کوتاه مهدی پور به یاسر فیضی رسید و تعویض طلایی مجتبی حسینی موفق شد با یک بغل پای دقیق دروازه مشهدی ها را باز کند.

 دقایق حساس:

 دقیقه 12 – شوت راه دور جری بنگستون اولین موقعیت خطرناک این بازی را به وجود اورد اما ناصری با واکنش خوب خود موفق به مهار توپ شد.

دقیقه 25 – ارسال دیدنی اسماعیلی فر در محوطه شش قدم به بنگستون رسید اما ضربه سر این بازیکن موقعیت استثنایی ذوبی ها را به گل تبدیل نکرد.

دقیقه 25 – یک موقعیت فوق العاده دیگر به سبزپوشان رسید اما این فرصت بسیار خوب نیز توسط پهلوان از دست رفت.

دقیقه 26 – شوت دیدنی عباس عسگری از روی ضربه ایستگاهی دروازه ذوبی ها را تهدید کرد اما این فرصت با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه 32 – ارسال دیگری از سوی ذوبی ها با ضربه سر نژادمهدی دروازه ناصری را با تهدید روبرو کرد.

دقیقه 36 – حرکت ویرانگر پهلوان مدافعان سیاه جامگان را به هم ریخت و باعث تک به تک شدن این بازیکن با دروازه بان حریف شد اما پهلوان نتوانست از این موقعیت فوق العاده استفاده کند و محمد ناصری این فرصت را نیز به خوبی مهار کرد. توپ ریباند این فرصت را نیز حسینی راهی بیرون از زمین کرد.

دقیقه 41 – یک موقعیت دیگر برای ذوبی ها به وجود آمد که می توانست برای این تیم گل به همراه بیاورد اما بازهم این اتفاق نیفتاد و ضربه حسینی با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه 52 – شوت ناگهانی آذرپاد از پشت محوطه جریمه دروازه ذوبی ها را با تهدید روبرو ساخت.

دقیقه 55 – ارسال ذوبی ها از روی ضربه ایستگاهی یک موقعیت استثنایی دیگر روی دروازه سیاه جامگان به وجود آورد اما این فیضی نتوانست از این فرصت استفاده کرد و ضربه سر او از فاصله چندقدمی دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 61 – ضربه محکم ذوبی ها یک بار دیگر دروازه سیاه جامگان را به خطر انداخت اما بازهم ناصری مانع از گل شدن این توپ شد.

دقیقه 65 – شوت احسان پهلوان از پشت محوطه جریمه شوت فنی خود را به سوی دروازه حریف زد اما این توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه 82 – یک موقعیت مسلم دیگر برای ذوبی ها و این بار هم بنگستون در متن ماجرا قرار داشت و در حالی که وی می توانست با یک پاس دیگر بازیکن تیمش را در موقعیت گلزنی قرار دهد اقدام به دریبل دروازه بان حریف کرد اما ناصری به خوبی توانست این توپ را از آن خود کند.

 در حاشیه:

 * مرتضی رنجبر بازیکنی که در جمع نفرات اصلی و ذخیره سیاه جامگان در نیم فصل اول قرار نداشت اما با این تیم تمرین کرده بود، بعد از حضور در بازی با پرسپولیس در این دیدار به عنوان بازیکن ثابت در خط حمله سیاه جامگان قرار گرفته است.

* احسان پهلوان با وجود صحبت های قبلی مبنی بر مصدومیت در ترکیب ثابت ذوب آهن حضور دارد.

* مجتبی حسینی و خداداد عزیزی دو سبک کاملا متفاوت از مربیگری را به اجرا گذاشته‌اند؛ خداداد بازیکن سابق و ممتاز تیم ملی و حسینی مدافع سابق ذوب آهن که پس از دوره طولانی دستیاری پله‌پله تا سرمربیگری را پیش رفته است. این در حالی است که خداداد عزیزی هرگز جز سرمربی نبوده و لابد نخواهد بود.

* از حامد عطایا بازیکن لبنانی تازه به خدمت گرفته ذوب آهن در این مسابقه خبری نیست.

* با محرومیت مرتضی تبریزی بار اصلی خط حمله ذوب روی دوش جری بنگستون هندوراسی است.

     
آی اسپورت
2017-01-13 16:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر