فهرست
جواب نامه استقلال چه شد؟ گلایه قراب
جواب نامه استقلال چه شد؟ گلایه قراب

جواب نامه استقلال چه شد؟ گلایه قراب

آی‌اسپورت- عضو هیئت میره استقلال همچنان به تصمیم سازمان لیگ نسبت به بازنده اعلام کردن استقلال در سوپر جام معترض است. جواد قراب در واکنش به تصمیم سازمان لیگ در خصوص سوپر جام گفت:

«واقعا از این تصمیم متعجب شدم. من هفته گذشته به عنوان نماینده باشگاه استقلال به سازمان لیگ رفتم و جلسه‌ای را با فتاحی و نماینده باشگاه پرسپولیس برگزار کردم. در آنجا بحث‌های مختلفی مطرح شد و ما هم گفتیم خواهان تعویق بازی هستیم. در نهایت به فتاحی گفتم که جواب نامه رسمی باشگاه استقلال را به صورت مکتوب بدهد و او هم قبول کرد. حالا سوال من از فتاحی این است که آقای فتاحی پس جواب نامه باشگاه استقلال چه شد؟ ما که در آن جلسه هم گفتیم که خواهان برگزاری بازی هستیم ولی تقاضا می‌کنیم زمان بازی عوض شود. جالب است که پیشنهاد برگزاری بازی بدون ملی‌پوشان را هم خود فتاحی داد. باید سازمان لیگ جواب روشنی به این قضیه داشته باشد. من با آقای ملکی صحبت کردم و گفت در جلسه امروز هم ایشان همان نامه باشگاه را مطرح کرده و تنها خواهان تعویق بازی شده است. این رفتارها تعجب آور است. بهتر است آقایان نسبت به تصمیماتشان دقت کنند. مگر می‌شود با احساست هواداران بازی کرد؟ سازمان لیگ باید پاسخ دهد که چرا جواب نامه باشگاه را نداده که بر اساس آن ما تصمیم گیری کنیم. این رفتارها با چه منطقی قابل توجیه هستند؟ این تصمیم عجیب لازم است که مورد بازنگری قرار بگیرد.»

 

ورزش سه

۵ ۸  
آی اسپورت
2018-07-17 20:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
.....
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۵۱
مگه خونه خاله اس درخواست تعویق کنید؟؟؟ اگه اینطوریه از فردا بشینین هربازی لیگ که دوست ندارید انجام بدین نامه بزنید و درخواست تعویق کنید
وحید
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۵۹
اینا خودشونم میدونستن سازمان لیگ بادرخواست تعویق موافقت نمیکنه،بارهافتاحی گفته بود که این درخواست موردپذیرش نیست.استقلال به این دلیل کتباانصراف ندادچون میدونست باهردرخواست دیگه ای هم این اتفاق میافتادفقط فرقش اینه که الان بااین حربه توپ توزمین سازمان لیگه ودرواقع سازمان لیگ فریب بازی‌ها وهوچیگریهای باشگاه استقلالوخورد والان بهترین اتفاق برای پرت کردن هواس هواداراازضعف مدیراشون توجذب بازیکن‌های مصدوم وپندارتایم افتاده.الان جهت اعتراضات ازسمت مدیران نالایق استقلال به سمت سازمان لیگ چرخیده.
!!!
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۱
اعتراض دارید خب هنوز اتفاقی نیفتاده 29 تیر طبق اعلان 4 ماه پیش بیایید بازی کنید
۹
كسري
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۱۷
امروز ٢٦ تيرماه هست تا ٢٩ تير سه روز مونده ،تازشم اين تاريخ رو قبل از اهداي جام حذفي بهتون اعلام كردن تازه ترشم اينكه پارسال هم سوپر ليگ ٣٠ تيرماه انجام شده بود يعني وقتش تقريبا مشخص بوده ديگه بهونه نيارين به وا... بيشتر از اين برد و اين نتيجه از اجراي عدالت در برابر شما كيسه كشهاي نفهم خوشحال هستم كه هيچ جوره تو كتتون نميره بابا شما خودتون كري سوپرجام رو ميخوندين چي شد كه نيومدين بازي؟؟ جيگر داشته باشين و سفسطه بافي نكنين اين تاريخ از مدتها پيش مشخص شده بود پس خفه خون بگيرين لطفا.
۷
حمید
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۲۴
واقعیت اینه که استقلال سازمان لیگ رو مسخره کرده. نه انصراف میده و نه شرکت می کنه. یعنی عملا داره میگه شما باید بلیط فروشی بکنین، داورها رو مشخص کنین، جلسه شورای تامین بذارین، نیروی انتظامی رو به ورزشگاه بکشونین و همه هماهنگی های لازم را انجام بدیم تا آخر سر بعد از طی همه این مراحل بازم ما شرکت نکنیم. عوضش به جای شرکت توی مسابقه میریم با هوچی گری و تجمع جلوی وزرات مسابقه رو عقب میندازیم. این کارا مجازاتش خیلی بیشتر از باخت 3-0 توی یه بازیه. چون عملا بی احترامی و توهین به فدراسیون را به غایت خودش رسوندن. انتظار دارین سازمان لیگ بلیط فروشی بکنه بعد بازی برگزار نشه. یکی نیست بهشون بگه بابا شما حداقل احترام تماشاگران خودتون رو نگه دارین. حق اون عده از هوادارا که پولشون رو بی خود از دست میدن چی میشه؟ استقلال خسارتشو میده؟
البته اینو قبول دارم که فقط به لحاظ فرمی و شکل قضیه سازمان لیگ اشتباه کرد اما نکته اینه که استقلالی ها بازی کثیفی رو راه انداختن تا سازمان لیگ رو در منگنه قرار بدن. سازمان لیگ یا باید بازی رو 29 ام برگزار می کرد که در اینصورت با غیبت استقلال کلی خسارت وارد میشد و استقلال هم هیچوقت حاضر به پرداختش نمیشد یا هم مثل الان باید بازی رو کنسل اعلام می کرد که در اینصورت بهانه برای اعتراض براشون جور میشد که شد. این ها بازی کثیفی که اساتید هوچی گری سال هاست در این زمینه دست همه رو از پشت بستن. تنها چیزی که استقلال هیچ وقت به مخیله اش هم راه نداد اجرای قانون و حضور استقلال بود. بله به لحاظ شکلی سازمان لیگ اشتباه کرد ولی دوستانی که حرف از منطق میزنن لطفا قبول کنن که بازی استقلالی ها کثیف بود.
۵
Ava_86
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۵۲
نامه زدن برای تعویق اونم ده پونزده روز مونده به بازی چه معنی داره؟ جالبه تاریخی که استقلالیا دادن دقیقا همزمان با اردوی تیم ملی و این به معنی سرشاخ شدن با کیروش دو روز مونده به جام ملتهاس. زمان دیگه ایی هم نیست استقلال یا جمعه بیاد بازی کنه یا کلا انصراف بده
۳
سعید از خوزستان(ملاشیه)
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۰۳:۰۸
بچه ها از طریق یکی از دوستان توی فیفا خبردار شدم برزیل و آرژانتین نامه زدن به فیفا واسه جام جهانی قطر که بازیهاشون به تعویق بندازن . اخه تو پاییز نمیتونن بازی کنن درگیر باشگاهاشون هستن. فیفا هم گفته باید رسما انصراف بدید ! اونا هم ميگن ما انصراف نمیدیم و ندادیم !!! خلاصه فقط تعویق دیگه! الان هم طرفدارای دو تیم جمع شدن جلو وزارت فیفا !!!!! یه چیز تو مایه های وزارت ورزش خودمونه . حرفشونم اینه که کاری که با نامه حل میشه چرا باید با جریمه حل بشه؟ ما از الان نامه دادیم واسه تعویق
۱
***
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۴
استقلالیا میخوان بدون دردسر از زیر این بازی فرار کنن ولی نمیشه. نه نامه انصراف میدن نه میان بازی کنن. یادتون نره امسال جام ملتهاست هرزمان دیگه ای باشه ملی پوشان دو تیم نیستن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر