فهرست
کی روش: بازیکنانم شایسته تشویق هستند/ تماشاگران دوست داشتند گل ببینند اما من فقط امتیاز می خواستم/ انتخاب حقیقی آنالیز ما بود و او موفق عمل کرد
کی روش: بازیکنانم شایسته تشویق هستند/ تماشاگران دوست داشتند گل ببینند اما من فقط امتیاز می خواستم/ انتخاب حقیقی آنالیز ما بود و او موفق عمل کرد

کی روش: بازیکنانم شایسته تشویق هستند/ تماشاگران دوست داشتند گل ببینند اما من فقط امتیاز می خواستم/ انتخاب حقیقی آنالیز ما بود و او موفق عمل کرد

آی اسپورت- کارلوس کی روش پس از تساوی رضایت بخش برابر تیم نیجریه به سالن کنفرانس خبری آمد و البته برق خوشحالی در چشمانش هویدا بود. کی روش در ابتدا در پاسخ به این سوال که تیم تان زیبا بازی نکرد گفت: ما یک بازی عالی فوتبال رو جشن نمی گیریم، ما بابت عملکرد خود جشن می گیریم . کاری که می توانستیم انجام بدهیم .

البته ما همیشه بیشتر می خواهیم و مایلیم بازی را ببریم و فوتبال بهتری بازی کنیم، ما حمله کردیم اما کنترل رو از دست دادیم . ما می خواستیم به موقعیت گل دست پیدا کنیم، اما هواداران باید بدانند که شرایط ایران چیست . تیم ما براساس ستارگان دنیا بنا نهاده نشده است . ما بازیکنانی داریم که اکثرا حتی با یک بازیکن بزرگ روبه رو نشده اند .شما باید با توجه به این شرایط قضاوتتان را تنظیم کنید .

از بازیکنان‌تان راضی هستید؟!

بازیکنان من شایسته تشویق اند . من خیلی خوشحالم همه باید درک کنند سطح ما چیست و با چه شرایطی این امتیاز را به دست آورده ایم.


شانس پیروزی هم داشتید؟!

در مسابقه با نیجریه خیلی دویدم و من خیلی خسته ام . ما توانستیم نیجریه را به خوبی مهار کنیم . در نیمه دوم که نیجریه را کنترل کردیم ستاره های نیجریه دنبال بازکردن گره باز بودند و تازه اون وقت ما می توانستیم ضربه نهایی رو بزنیم .ایران دفاع کرد و منطقی بازی کرد . اما در ذهن مان ما به سمت دروزاه نیجریه حرکت کردیم . من بازیکنانم رو تحسین می کنم . ما به گل خیلی فکر کردیم اما نیجریه بازیکنان بزرگی دارد و ما را متوقف کرد . در کل هیچ تیمی شایسته برد نبود و نتیجه عادلانه بود.

و دیدار با آرژانیتن؟!

درباره بازی آرژانتین بعدا حرف می زنم الان می خواهم از نتیجه ای که به دست آوردیم لذت ببرم . ما با تعهد و علاقه و احساسات شدید بازی کردیم و این یک بازی جذاب بود . شما انتظار داشتید گل ببینید اما ما ترجیح می دادیم امتیاز بگیریم .

از اینکه تیم حریف از شما انتقاد کند ناراحت نمی شوید؟!

ما در آسیا تسهیلاتی که بقیه دارند رو نداریم . ما ستاره های بزرگ اروپایی نداریم، اما بازیکنان من 90 دقیقه صادقانه بازی کردند و جنگیدند . ملتی که به اینجا آمده است از همان شرایطی برخوردار نبوده که بقیه از آن دارا بودند و ما حتی در تدارکات‌مان مشکل داشتیم . من امیدوارم علیه چنین تیم عالی ای بازیکنان نیجریه مصاحبه نکنند،  بازیکنان من شایسته تحسین اند.

دلیل حضور حقیقی درون دروازه؟!

در شش ماه گذشته دروازه بان های ما جایگاه خودشان را از دست داده بودند . ما تصمیم گرفتیم که او را درون دروازه بگذاریم چون سبک و اندامش مناسب بازی نیجریه بود . این آنالیز ما بود و او موفق عمل کرد . او از یک تیم دسته دومی آمده و دو الی سه بازی ملی داشته و من برای او خوشحالم.

و باخت پر گل تیم کشورتان...

پرتغالی ها تجربه کافی را دارند که بتوانند از پس آینده بر بیایند. اجازه بدهید که درباره تیم دیگری حرف نزنم.من برای تیم خودم خوشحالم و برای تیم کشورم نه.

بازی تیم شما تماشاگر پسند نبود، قبول دارید؟!
من ترجیح می دهم با یک امتیاز به خانه بروم حتی اگه تماشاچی ها به خانه بروند . من اینجا نیستم که نقش یک بازنده خوشحال را بازی کنم . من برای نود دقیقه مبارزه کردم، اگرچه شاید بعضی تماشاگران ناراحت شده باشند . ما فعلا برای جان خودمان می جنگیم.

و اینکه تماشاگران تیم شما را هو کردند، نظرتان چیست؟!

این که ما را هو کردند خیلی مهم نیست . شاید علتش این بود که جمعیت ورزشگاه بیشتر طرفدار نیجریه بودند. اگر بازی در ایران برگزار میشد کسی مارا هو نمی کرد . من از هواداران پوزش می طلبم ولی ما برای امتیاز به زمین آمده بودیم.


 

  ۶  
آی اسپورت
2014-06-17 02:42:08
نظر دهید
۶ نظر
رضا
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۵۹
کاملا حرفه ای و منطقی...
مربی های ما هم باد بگیرن!!!
Amirbahador
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۰۵:۲۴
دمت گرم کیروش
esi
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۳۰
همه ی ایرانیابه کیروش اعتماد دارند و میدونیم که اون بهترین تاکتیک رو پیاده میکنه
یه بازی مثل دیشب با یک امتیاز خیلی بهتر از یه بازی حجومی با باخت هستش
مرجان
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۱۰
منطقیه قانع شدم
احسان راد
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۳۸
زیبا بود واقعا؛ برای متر به متر و ثانیه به ثانیه جنگیدند و برنامه داشتند!
پوریا
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۰۶
کارلوس عزیز...متشکریم .ما میفهمیم تو برای ما چه کرده ای..ما میبینیم .ببخش به خاطر حرفهای خام و بسیار سطح پایین مربیان ایرانی.همشون نه اکثرشون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر