فهرست
تعویق بازی با نفت؛ خواسته منطقی اما نشدنی!
تعویق بازی با نفت؛ خواسته منطقی اما نشدنی!

تعویق بازی با نفت؛ خواسته منطقی اما نشدنی!

آی اسپورت – استقلالی‌ها در نامه ای رسمی به سازمان لیگ خواهان به تعویق افتادن بازی هفته بیست و ششم خود مقابل نفت تهران شده‌اند که قرار است در تاریخ 9 فروردین برگزار شود. مدیران استقلال معتقدند چون تیم ملی در تاریخ 7 فروردین یک بازی تدارکاتی دارد و ملی‌پوشان این تیم هم طبق قوانین باید 72 ساعت قبل از بازی در اختیار تیم باشگاهی باشند، آنها عملا نمی‌توانند خود را به بازی با نفت برسانند و این بازی باید به تعویق بیفتد. مسئولان سازمان لیگ هم در این باره حق را به استقلال داده و مدعی شده‌اند که در حال بررسی برنامه هستند تا راهی برای حل این مشکل پیدا کنند.

اما نگاهی به برنامه بازی های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا نشان می‌‎دهد که هیچ راهی برای تعویق این بازی وجود ندارد. این برنامه فعلی بازی‌های استقلال تا پایان لیگ برتر است:

9 فروردین با نفت در تهران

13 فروردین با الریان در تهران

17 فروردین با سیاه جامگان در تهران

22 فروردین با گسترش فولاد در تبریز

27 فروردین با الهلال در کویت

2 اردیبهشت با پیکان در تهران

7 اردیبهشت با سپاهان در اصفهان

این 7 بازی در فاصله 29 روز برگزار می‌شود و به عبارت دیگر استقلال در این مقطع تقریبا هر 4 روز یک بار باید یک مسابقه برگزار کند و اگر قرار به تعویق بازی با نفت باشد، عملا هیچ جای خالی برای برگزاری این بازی در این مقطع وجود ندارد. ضمن این که تعویق بازی به زمان دیگری خارج از این مقطع هم عملی و امکان‌پذیر نیست. قبل از برنامه فعلی یعنی 7 فروردین هم، اردوی تیم ملی برگزار می‌شود و ملی‌پوشان استقلال در تمرینات تیم حضور ندارند.

به این ترتیب اگر چه استقلال نسبت به این برنامه اعتراض دارد و حق هم دارد که خواهان به تعویق افتادن بازی با نفت باشد اما هیچ راه عملی برای تعویق بازی وجود ندارد. البته دو راه دیگر هست. یا ملی‌پوشان استقلال زودتر از دیگر ملی‌‎پوشان اردوی تیم ملی را ترک کنند که این هم راه حل مناسبی نیست و کی‌روش با آن موافقت نخواهد کرد و یا اینکه استقلال شرایط موجود را بپذیرد و بدون ملی‌پوشانش به مصاف نفت برود.

 

۴ ۱۴  
آی اسپورت
2018-03-16 14:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۴ نظر
پیام
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۴۹
الان پرسپولیس هم همین شرایط رو داره و روز 9 فروردین با سایپا بازی داره و 6 تا ملی پوش هم داره.
اگر بازی استقلال به تعویق بیفته، بازی پرسپولیس هم باید عقب بیفته.
ناشناس
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۵۴
حالا اگه پرسپولیس بود می گفتید نماینده ی ایرانه باید تا ده روز قبلش بازی نداشته باشن
۳ ۲
Mn
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۳۰
دقیقا پرسپولیس هم ۶ ملی پوش داره و دقیقا پرسپولیس هم نماینده ایرانه حالا چرا فکر میکنین فقط باید استقلال در اولویت قرار بگیره!!
جعفر
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۳۴
ناشناس خیلی بوقی
خاطره الهلال یا السد یا تاج کبیر
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۵۵
حالا اگه لنگ بود که بازیهاش به تعویق می افتاد.
۴ ۲
Amin
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۳۴
بی حیا این تیم اسمش پرسپولیسه، عقده ای خجالت بکش، امثال شماها کری خوانی رو با مسخره بازی اشتباه گرفتین
خاطره بازی با العین یا پرسپولیس
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۳۶
آخه شما کیسه کشها چرا اینجوری هستین. خوب پرسپولیس هم دقیقا شرایط استقلال رو داره و بازیهاش عقب نیفتاده. شما با خودتون چند چندین
۲
Kian
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۵۷
حرف زور و بدون منطق فقط تو فوتبال ایران،هیچ جای دنیا همچین ظلمی رو قبول نمیکنن،همیشه هم این چیزا واسه استقلال،محروم کردن بازیکنا اول فصل بدون هیچ‌ ماده و قانون و تبصره ای اینم از این،رسما مسخره بازیه
۵ ۳
علی
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۲۶
استقلالی ها با زبان بی زبانی دارند حالی فدراسیون می کنند که این بازی رو هم مثل بازی پرسپولیس برایشان درآورند... فقط یه هماندیشی قبل از بازی لازم است که بین مدیران عامل برگزار شود درست مثل بازی با پرسپولیس!
در ضمن تا این لحظه و بعد از ضایع شدن استقلال برابر العین هنوز خبری از شب های فوتبالی نیست خخخخ
علی
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۲۶
استقلالی ها با زبان بی زبانی دارند حالی فدراسیون می کنند که این بازی رو هم مثل بازی پرسپولیس برایشان درآورند... فقط یه هماندیشی قبل از بازی لازم است که بین مدیران عامل برگزار شود درست مثل بازی با پرسپولیس!
در ضمن تا این لحظه و بعد از ضایع شدن استقلال برابر العین هنوز خبری از شب های فوتبالی نیست خخخخ
۸
Kian
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۲۰
یعنی تو شرف بازیکنای خودتونم زیر سوال میبری؟شرف مربیاتونو زیر سوال میبری؟شرف مدیرانتونو زیر سوال می بری؟شرف باشگاهتو زیرسوال میبری؟ که میگی همه اینا تبانی کردن ببازن به ما؟واقعا اینطوره یا داری ادا در میاری که جاش کمتردرد بگیره ؟در باب ضایع شدن هم باید بگم که یه تیمی هست با بهترین تیم تاریخ خودش و گرونترین تیم تاریخ ایران،پارسال ۶-۲به الهلال باخت بازیکن حریفو(عمر الخریبین) بهترین بازیکن آسیا کرد تازه امسالم میخواد بغداد رو بهترین بازیکن آفریقا کنه،آره ضایع به این میگن نه یه مساوی کردنو
داود
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۲۴
بازی های سختی پیش روی استقلاله،،،اما چه میشه کرد، ما هوادارا پشت سر این تیم هستیم، لااقل ما توی ورزشگاه واسشون سنگ تموم باید بزاریم،درود بر استقلال و شفر
۱
عباس
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۰۲
نیاز نیست شما هوادارها زحمت بکشین. وزیر ورزش عین کوه پشت تیمتونه و تمام بازیهای داخلی رو مثل بازی با پرسپولیس هماهنگ میکنه تا ببرین.
Shahar.ir
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۰۲
بهآنه الکی بیا بازیت رو بکن نفت که دمپایی هم میبری مظلوم نمایی چرا
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر