فهرست
پائولو بنتو : سال ها بود به این بدی نباخته بودیم / تصمیمات داور تاثیرگذار بود
پائولو بنتو : سال ها بود به این بدی نباخته بودیم / تصمیمات داور تاثیرگذار بود

پائولو بنتو : سال ها بود به این بدی نباخته بودیم / تصمیمات داور تاثیرگذار بود

آی اسپورت - شاید باخت پرتغال در مقابل آلمان قابل تصور بود اما نه با نتیجه 4-0 . هرچند که پرتغال با اخراج په په از انتهای نیمه اول 10 نفره به بازی ادامه داد.

پائولو بنتو مربی پرتغال در انتهای این بازی چنین گفت :


دلایل شکست 

بازی همان نیمه اول تمام شده بود. در نیمه دوم چیز زیادی برای آنالیز وجود ندارد. می خواستیم بهترین بازیمان را انجام دهیم اما بازی با یک یار کمتر مقابل تیمی به قدرت آلمان دشوار است.

در نیمه دوم آنها استراتژی خود را بر اساس یک یار بیشترشان پایه ریزی کردند . توپ را به هم پاس می دادند و به ما اجازه مالکیت توپ را نمی دادند.

ما منتظر آنها می ماندیم تا یک پاس اشتباه بدهند. آلمان در فاز تهاجمی فوق العاده است. ما بخصوص در صحنه گل دوم اشتباهات بچه گانه ای داشتیم.

 عملکرد داور

در 5 دقیقه ابتدای بازی خوب نبودیم اما در ادامه بهتر شدیم. تا قبل از گل اول بازی برابری را شاهد بودیم. در نیمه اول دو صحنه بحث برانگیز داوری داشتیم. اخراج په په به نظر من سختگیرانه بود و ضربه پنالتی هم به همچنین. پس از آن تیم من از هم پاشید.

تعویض ها

دو تعویضمان اجباری بود. بخاطر مصدومیت بازیکنان اصلی مجبور به تعویض شدم. آن یکی هم بخاطر اخراج په په بود. دو بازی دیگر داریم و باید خودمان را برای آنها آماده کنیم.

احساسی که دارید

در این لحظه بسیار ناراحتم. لحظات سختی را می گذرانیم.ما توانایی های زیادی داریم که باید آنها را در دو بازی بعدی نشان دهیم نتیجه تلخی بود. سالها بود که به این بدی نباخته بودیم.

     
آی اسپورت
2014-06-17 02:58:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر