فهرست
گزارش روز: کی‌روش پیروزی می‌خواست!
گزارش روز: کی‌روش پیروزی می‌خواست!

گزارش روز: کی‌روش پیروزی می‌خواست!

آی اسپورت – کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در کنفرانس مطبوعاتی اش کاملا بازی را در دست داشت. او از همان لحظه ورود به سالن کنفرانس، وقتی که تعداد زیاد خبرنگاران را دید به آنها یادآوری کرد که به اندازه بازیکنانش دویده و بیش از حد خسته است .

کی روش اما به سرعت با سوالات انتقادی مواجه شد و نیحریه ای ها- به خصوص - او را بابت این نمایش دفاعی مورد انتقاد قرار دادند. حتی یکی از آنها از کی روش پرسید: آیا با این بازی ایران احترامی در جهان برخواهد انگیخت؟

پاسخ کی روش به این سوال جالب بود. او گفت برای قضاوت باید شرایط تیم ایران را زیر نظر داشته باشید. ما تیمی هستیم آسیایی که با کمترین بازی تدارکاتی به اینجا آمده ایم و البته بازیکنان من در لیورپول و چلسی بازی نمی کنند .

او که ابایی از تایید تاکتیک دفاعی اش نداشت ضمن احترام به نیجریه گفت : همه چیز طبق استراتژی ما  پیش رفت اما متاسفانه ما نتوانستیم در زمانی که باید ضربه نهایی را به نیجریه می زدیم این کار را انجام بدهیم .

جالب اینکه سرمربی نیجریه هم در کنفرانس اش حرفهای کی روش را تایید کرد و از دقایق خطرناکی گفت که ناامید شدن بازیکنانش می توانست باعث برتری ایران بشود. این همان روش بازی کره جنوبی بود که البته حالا دیگر همه دنیا از آن باخبراند. شاید اگر یک انی‌یمای آماده درون دروازه نیجریه نبود و آن توپ قوچان نژاد را بیرون نمی کشید، ما تیم سه امتیازی گروه بودیم. اگرچه انتقاد به شکل بازی ایران وارد است.

     
آی اسپورت
2014-06-17 03:11:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر