فهرست

۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳

سید جلال در ۹۰ همان بود که از یک کاپیتان باتجربه و کاربلد انتظار می‌رفت. همه تمرکزش، روی دفاع از تیمش و نشان دادن وضعیت سخت پرسپولیس بود. با اکراه درباره طلبش از نفت، ماجرای جدایی‌اش از پرسپولیس و حتی خط خوردنش از تیم ملی حرف زد و اصلا وارد حاشیه نشد. در آستانه رسیدن به فینال لیگ قهرمانان این رفتار کاپیتان پرسپولیس هواداران این تیم را امیدوارتر کرد.
آی اسپورت
2018-10-09 14:33:46
نظر دهید

۴ نظر
امید از تفت
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۸
ولی هرچی باشه من قبلش گفتم سیدجلال به احترام هواداران نباید به این برنامه مزخرف بره و الکی تمرکز خودش و تیم را بهم بزنه. برنامه منگول کیروشی پور هیچ کمکی به پرسپولیس نمیکنه و فقط ضرر و حاشیه است. همون موقع طاهری گفت که گرشاسبی ازش خواسته کنفرانس برگزار نکنه ولی باز میگه من منتظر کنفرانس خبری طاهری هستم. خوب احمق تو چیکاره ای!!؟ داروغه ای!!؟ فضولی!!؟ چیکاره ای!!!؟؟
Kaveh 6 & 4
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۲
به امید از تفت
شما چه کاره ای؟ چرا هر وقت که اسم طاهری و سوء مدیریت هاش میاد رگهای گردنت بیرون می زنه؟ طاهری مسلما باید در مورد سوء مدیریت و ضربه بی سابقه و تاریخی که به پرسپولیس زد پاسخگو باشه...
۸
ارام .م
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۶
سیدجلال تمام نقشه های فردوسی پور رو خنثی کرد تو شبی که نظرسنجی گذاشته بود واسه مهاجمی که هنوز تکلیف ناز و عشوه هاش مشخص نشده بود تلاش میکرد با پیش کشیدن بحث تیم ملی یه حاشیه جدید درست کنه. فقط استاد! که یدطولایی تو کنکاش پیرامون مسائل پرسپولیس اونم شب های قبل از مهمترین بازی های این تیم داره سعی کرد بیشتر از این خودش رو تابلو نکنه و چند هفته زودتر این حاشیه رو کلید بزنه.
امید
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۵
سیدجلال اگه باتجربه بود نباید به برنامه ای می رفت که خودش چند روز پیش تلویحاً گفت یکی از عوامل خط خوردنش از جام جهانی، مجری برنامه نود بوده. آقای سیدجلال، چرا با خودت و هواداران اینکار را کردی!!؟
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر