فهرست
6 امتیاز از 18 تا/ مسی باید برگردد
6 امتیاز از 18 تا/ مسی باید برگردد

6 امتیاز از 18 تا/ مسی باید برگردد

آی اسپورت- آماری که سایت گل منتشر کرده نشان می دهد که لیونل مسی باید به ترکیب اصلی تیم ملی آرژانتین بازگردد وگرنه شاید آلبی سلسته حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را از دست بدهد.  آرژانتین بامداد امروز در حالیکه میزبان پاراگوئه بود با یک گل مقابل این تیم در رقابتهای مقدماتی جام جهانی شکست خورد. 

غیبت لیونل مسی یکی از دلایل ضعف تیم ملی آرژانتین در رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ به حساب می آید و این در حالی است که رسانه های آرژانتینی ستاره بارسلونا را پس از نایب قهرمانی در جام جهانی و جام ملتهای آمریکای جنوبی عامل ناکامی خود می دانستند و این اتفاق باعث شد که او از فوتبال کناره گیری کند. مسی حالا نظر خود را عوض کرده و به تیم ملی بازگشته اما مصدومیت اجازه نمی دهد تا به بازی بپردازد. 

شش بازی آخر آرژانتین بدون مسی
شش بازی آخر آرژانتین بدون مسی

تا پیش از آسیب دیدگی مسی، آرژانتین در سه بازی مقابل شیلی، بولیوی و اروگوئه به سه پیروزی دست پیدا کرده بود. اما این تیم در شش بازی گذشته بدون مسی مقابل اکوادور و پاراگوئه تن به شکست داده، کلمبیا را برده و مقابل برزیل، پاراگوئه و ونزوئلا مساوی کرده است. در واقع از مجموع ۱۸ امتیاز فقط شش امتیاز کسب کرده و الان پشت سر برزیل، اروگوئه، اکوادور و کلمبیا در رده پنجم جدول رده بندی منطقه آمریکای جنوبی قرار دارد.

 

۳    
آی اسپورت
2016-10-12 13:48:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر