فهرست
بیرانوند پس از هیس؛ هوادارنماهای روی اعصاب!
بیرانوند پس از هیس؛ هوادارنماهای روی اعصاب!

بیرانوند پس از هیس؛ هوادارنماهای روی اعصاب!

آی‌اسپورت- علیرضا بیرانوند با مصاحبه‌ای که بعد از دیدار با سایپا در هفته یازدهم لیگ برتر انجام داد و حرکاتی که با نشان دادن علامت سکوت در واکنش به شعار هواداران پرسپولیس در دیدار شب گذشته مقابل پدیده داشت، مورد انتقاد و حملات زیادی قرار گرفت که این دروازه‌بان با گذشت ۲۴ ساعت از این اتفاقات در پیامی که در زیر آمده راجع به مسائل صورت گرفته پاسخ داد.
«هدفم از نوشتن این مطالب تبرئه خودم نیست فقط میخوام چند کلمه با هواداران واقعی پرسپولیس درد دل کنم نه اون چند هوادارنمایی که از اول بازی فقط روی اعصابم راه رفتند! اگه اونا واقعا هوادار پرسپولیس بودن تو اون شرایط به فکر نتیجه گرفتن تیم بودن نه به حاشیه رفتن! من هیچگاه دوست نداشتم با نا آرام کردن پرسپولیس به اهداف خودم برسم ولی اگه نیاز باشه با دلیل و مدرک اونا رو به همه معرفی خواهم کرد تا همه بدونن که چه کسانی در لباس هواداری دلالی می‌کنند و این مسائل جهت رسیدن به چه خواسته‌هایی است.

عزیزان، عده ای خاص قصد داشتند منو روبروی هوادارا بزارن که متأسفانه موفق هم شدن ولی افسوس که دیر متوجه شدم که دشمن و دوست پرسپولیس کیست!

هیچگاه نگفتم که از کسی یا شخصی بزرگترم چه برسه به پرسپولیس که بزرگترین تیم آسیاست و آرزوی هر بازیکنی هست که عضوی از اون باشه ولی متاسفانه عده‌ای با جار و جنجال سعی در تلقین این موضوع به هواداران داشتند!

نکته دیگه، پیش کشیدن سرگذشتم هست! عزیزان کسی از گذشته من اطلاع نداشت و نمیدونست کی هستم، ولی همیشه و با افتخار گذشته خودمو به همه می‌گفتم که از کجا به کجا رسیدم، می‌گفتم که بچه عشایر هستم و در چادر زندگی کردم، در میدون آزادی خوابیدم و الان به اینجا رسیدم، دوس ندارم به اینجا که رسیدم خودمو گم کنم و هویتی جعلی واسه خودم بسازم، ساده بودنی که همیشه چوبش رو خوردم ولی شکست نخوردم رو دوس دارم، چون خدایی که منو از اون شرایط سخت به اینجا رسوند مطمئنم نگهدار من خواهد بود.

عزیزانم «من شاید کامل نباشم ولی کاملا خودمم» همانگونه که از علایق و سلایقم صحبت میکنم از نگرانی و بیم‌های هم صحبت میکنم و دنیا را همان گونه که هست میشناسم نه اینکه لاف عاشقی بزنم ولی در عمل هیچ گونه تطابقی با احساسم نداشته باشم! من یاد نگرفتم با تخریب دیگران به جایی برسم بنابر این سختمه کسی بخواد روم پا بزاره، غرور و شخصیتمو با زد و بند به دست نیوردم که براحتی خردش کنم، حاصل هزاران بدبختی و سختی و شب نخوابیست.

هر انسانی در زندگی خطا داره و ممکنه دلی رو آزار بده که منم از این قاعده مستثنی نیستم و اشتباهی انجام دادم که در آن مصاحبه منظورم را بد بیان کردم ولی سوالی از برخی دانشمندان و  قلم به دستان دارم که آیا یک بار موضوعی را موشکافانه بررسی کردید و ببینید در پشت پرده حوادث چه میگذرد و بیرانوند چرا فلان حرکت اشتباه را انجام داد، انتقاد از اشتباه و به مسلخ کشیدن هر عقیده‌ای راحت و آسان است ولی ارشاد و محبت و کار هر کسی نیست فقط شخص دلسوز می‌خواهد که در قبال خطای ناخواسته من که ناشی از سبب‌سازی عده‌ای دشمن بود را به بزرگی خویش ببخشند.»

۹ ۱۳  
آی اسپورت
2017-11-21 22:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
ali-j
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۲۲
علیرضا جان.نامه ات به دست ما رسید.بهانه های خوبی بود.تلخ تلخ تلخ مثل رفتارات.تلخ تلخ تلخ.فقط بروووووووووووووووووووووووو
بابک پرسپولیسی جعلی
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۲۴
من کلا هیچی از فوتبال نمیفهمم. از مدیریت فوتبال هم هیچی نمفهمم. فقط ظاهر رو می بینم و توانایی تحلیل رو ندارم
بابک پرسپولیسی
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۲۹
کلا بیرانوند هر کاری انجام میده و و با هر رفتارش یک درجه قضیه رو پیچیده تر میکنه.اینجاست که میگن یه دیوانه یه سنگ رو میندازه تو چاه که صد تا عاقل نمیتونن در بیارن
امید از تفت
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۳۲
بیرو میدونیم توی دلت چیزی نیست و لر و ساده ای ولی دیگه تکرار نشه. انشاأالله با اتحاد بیشتر پیش به سوی قهرمانی
۸ ۱
....
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۰۸
نظراتت که میخونم خندم میگیره .خیلی سعی می کنی.نقش ادم خوبه را بازی کنی.تو رو چه به طرفداری پرسپولیس
فرزاد مهریار
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۴۶
ما هم که نفهمیدیم که وقتی به .. خوری افتادی که مهدی رستم‌پور هویت جعلیتو افشا کرد . آقای محمد رضا بیرانوند...
فقط تو نگاه منو به قومیت لُر عوض کردی ، من همیشه به لرها به چشم صاف و ساده ترین آدم های ایران نگاه می کردم تا وقتی که چشمم به جمال تو نامرد روشن شد
sirvan.f
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۱۵
جناب فرزاد مهریار بیرانوند هم چوب همین صاف و ساده بودنش رو داره میخوره....یه سری افراد نزدیکش شدن واینم از روی همین سادگی به مشاورشون اهمیت داد....اما این بار برخلاف خیلیا زود فهمید اینا کین و پشیمون شده....بیرانوند اگه هوادارا فضا رو براش تنگ نکنن که مجبور شه فرار کنه میمونه و میشه همون پسر دوست داشتنی فصل قبل.
۲
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۳۰
آقای سیروان
دوست عزیز ، باور کن این فرد صاف و ساده نیست . اصلا یادمون بیاد که این آقا یه دفعه چه جوری پرسپولیسی شد ؟ چی به سوشا مکانی گفت که تو اردوی تیم ملی دعوا شد ؟ الانم شک نکنید که تراکتورسازی به هر دلیلی از جذب ایشون منصرف شده که شروع کرده به معذرت خواهی . به قول معروف : خونه موندن بی بی از بی چادریه . این همه نتیجه گرا نباشیم ، یکم فکر بزرگی پرسپولیس باشیم . چطور روزی ما به تیم رقیب طعنه می زدیم که کرار جاسم هر کاری دلش بخواد می کنه و کسی هم بهش حرف نمی زنه ، حالا خودمون بدتر از اونا شدیم؟
حمید
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۳۱
بیرانوند اتفاقا یک مصداق خوب برای سادگی لرهاست. برای اینکه مطلب رو درک کنی فقط به دو تا مثال زیر توجه کن:
1-بیرانوند: عدم تعصب + سادگی
2-کاوه: عدم تعصب + دروغگویی و ریاکاری
۲
شاهین در جواب فرزاد مهریار
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۹
هویت جعلی که دروغ بود و تکذیب شد
‌کی گفته بیرو نماد ما لرهاست؟
استدلال استقرایی خنده داری کردین و من می تونم بگم
چرا وحید امیری و سروش نماد ما نباشه؟؟؟
۲
salar
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۰۷
این علیرضاست یا محمدرضا بالاخره؟
حمید
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۲۴
اگر شما به من فحش بدید طبیعیه که من یک ساعت ناراحت باشم و یا اگه خیلی آدم حساسی باشم یک روز. اما اگه من به خاطر بی احترامی شما 20 روز ناراحت باشم این نشون میده که من یک آدم مریض و عقده ای هستم که یک بی احترامی رو 20 روز تو دلم نگه میدارم و حاضر نیستم فراموش کنم.
من به هیچ وجه منکر اشتباه بودن حرف های بیرانوند نیستم و نبودم اما معتقدم اونایی که بعد حدودا 20 روز اومدن اینقدر علیه بیرانوند جوسازی کردن واقعا یه چیزیشون میشد. در واقع اشتباه بیراوند رو با یه حرکت بیمارگونه پاسخ دادن. هر چند تا حدی قابل قبوله که توی این اوضاع مملکت خیلی هامون نمی تونیم مثل آدمای نرمال رفتار کنیم. اما من انتظار ندارم وقتی یک ادم مشکل دار یه چیزی میگه 10 تا آدم دیگه هم عقلشون رو بدن دست اون. این داستان موضع گیری ها نسبت به بیرانوند بود. من تحت تاثیر بیانیه بیرانوند نیستم. قبل از این بیانیه بیرانوند هم همین موضع رو داشتم. حتی فکر می کنم می تونست قشنگ تر و بهتر بیانیه بده. اما ظاهرا توی این مساله من با بقیه طرفدارای پرسپولیس اشتراک نظر ندارم. اخه کی می خوایم یک سری چیزایی رو یاد بگیریم؟ کی می خوایم بفهمیم طرفداری فقط به فحش دادن نیست؟ البته توی این چندساله رفتار هوادارا بهتر شده. اما هنوز هم بعضی وقت ها رفتارهامون شبیه به عقده گشایی دسته جمعی میشه تا یک واکنش معقول و منطقی.
۳
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۲۵
جمله کلیشه ای مزخرف :

دست همه ی آنها را رو خواهم کرد!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر